Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet bírni 24/48...

Mennyire lehet bírni 24/48 órás beosztásokat biztonsági őrként? Valaki tapasztalat? Mennyi a nettó órabér? Ez mellet tudsz tanulni,képezni magadat szabadidődben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 02:38
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Pont azon gondolkozom hogy elkezdjek egy ilyen tanfolyamot egyetemistaként, mert a 24 / 48 elég jól hangzik, ha igazából csak ülnöd kell a seggeden.. szívesen tanulnék közben, még ha néha néha körül is kell néznem.

Szóval örülnék egy válasznak én is :)

2021. szept. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom más hogy bírna, de magamból kiindulva semennyire nem bírnám. Ez ugye azt jelenti, hogy 24 óra műszak egyben, utána 48 óra pihenő? Biztos vagyok benne, hogy én elaludnék a 24 óra alatt, de van olyan aki könnyen el tudná viselni.
2021. szept. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire reggl 6tól másnap reggel 6ig szól a munkaidő. A legtöbb helyen hétvégén is menni kell. Ismerősöm dolgozott itt Pécsett ilyen helyen netto 220-240 et keresett . Nyilván függ a kereset a várostól és au adott munkahelytől. Nekik kellett végig ébren lenni. Éjjel 2en voltak, de van olyan hely, ahol egyedül vagy. Utána kell járni
2021. szept. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 órás munkavallalonak a havi oraszama átlagban 174 óra. Kicsit több, kevesebb lehet, attól függ hogy esnek a hétvégék az adott hónapban. Bizt.ornek a 24/48 az havi 240 órát jelent. Tehát lehet mondani, hogy ott éli az életét. Egyik barátom csinálta 2 évig. Először nagyon tetszett neki. Aztán mondta "néha megorul az egyedullettol" szóval a monotoniat bírni kell. A legtöbb helyen egyedul van az őr. Az éjszakazas meg felboritotta az alvas-ebrenlet ciklusat. Pénz nem sokat keresett, a vagyonőr cégek akkor eléggé lehuztak a dolgozókat. Az volt a jellemző, hogy a bizti őr nem annak a cégnek a dolgozója ahol helyileg van.
2021. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Folyt. Így ott külsős volt. Ezt néha éreztétek is vele. Neki 2 év után elege lett. Inkább dolgozik.
2021. szept. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Apukám bírja, mellette meg sokszor megy 12-be is nappal meg este.
2021. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formaban kb rabszolga munka. Átlagon felül dolgozol, atlag alatti orabérbe.

12 even at dolgoztam 24/72 programmal. Na ugy megéri bármikor. Sot mivel 4-5 en voltunk, az alvas sem maradt ki, 4-8 ora siman megvolt.

Tanulni, képezni lett volna idő, csak akkor nem ott járt az eszűnk.

2021. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt te tudod mennyire bírod, ha egész nap nem aludhatsz.Próbáld ki.

Az sem mindegy hol dolgoznál.Van, ahol tényleg csak ülsz meg néha körbejársz, meg van, ahol rendesen dolgozol nappal, este meg fent mardsz és járőrözöl adott időközönként.

Pl. ha olyan telephelyen vagy, akkor lehet a bejövő autókat, kamionokat ellenőrizni, lepapirozni, stb.Nyilván mint írtam munkahely függő, de az egy tévhit, hogy a biztonsági őröknek sehol "nem kell dolgozni".

A fizetés az mindenhol nagyon rossz, minimálbérnél nem sokkal fizetnek többet.Általában úgy oldják meg, hogy táppénz, fizetett szabadság és semmilyen pótlék nincs.Ha munkaszüneti napra esik műszak akkor is dolgozni kell.

2021. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Ja, meg vannak ugye gyárak, ilyen-olyan munkahelyek, ahol szondáztatni kell minden dolgozót.Azt is az őrökkel szokták csináltatni.A dolgozók ki-be léptetését, kulcsok kiadását és átvételét.
2021. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg 240 óra mellett pluszt vállalni, mert arra rámegy az egészség. Inkább keresni kell olyat, amely többet fizet, és normálisan bejelent. Egy közepes pesti helyen átlag 1200 nettó az órabér, így 240 órával 288-at lehet megkeresni, ami nem sok ugyan, de szvsz nem éri meg pluszban vállalni mellette.
2021. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!