Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mibe kezdjek bele? Melyik...

Mibe kezdjek bele? Melyik munkát csináljam? Mit ajánlasz személy szerint? Mi a pozitív és negatív ebben?

Figyelt kérdés

A, Operátor.

B, Targoncás.

C, Biztonsági őr.

D, Kamionsofőr.

E, Van valamilyen más ötleted?


1-2 műszakban szeretnék dolgozni,reggeles vagy délutános.



2021. júl. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudod hogy mihez vonzódsz jobban. Teljesen más mindegyik. Attól függ, szeretsz e vezetni, úton lenni, vagy inkább egy irodában vagy fix munkaidőben, utána szeretsz hazamenni, vagy inkább a kötetlen, de kevesebb szabadidő (kamionos)... Szóval erre nem tud semmi választ adni, csak te magad.
2021. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Targoncás. Egész jól keresnek és nem kell úton lenni.
2021. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért más mondja meg, hogy mit csinálj? A felsoroltakhoz megvannak a feltételek?(jogosítvány, képzések)

Egyetértek az 1-es válaszolóval, ezt neked kell eldöntened. Nincs is annál rosszabb, ha belekényszerítenek valamibe.

2021. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Operátor voltam néhányszor az nem rossz

Az őrködést részemről elutasítom sokszor csalódtam utólag kiderült nem voltam bejelentve lehúztak pénzel minden apró cseprő dologért feljelenteni fölösleges..

Kamion sofőr szerintem nem mindenkinek való monoton (találsz videókat erről a youtubon) targoncás? Az még jó lehet Ha csak targonca és nem komissiózó

2021. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!