Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40 éves (és felette) a munkaer...

40 éves (és felette) a munkaerőpiacon már ÖREG?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 15:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"de nem öregebb mint egy 50-es,60-as."


egy 50-es 60-as az nem öreg , az már nettó halott a munkaadók szemében.

2021. dec. 19. 15:15
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
30-as korosztály vagyok, a mostani munkahelyemen is csak megtűrnek már csak, mivel régóta ott dolgozom, emiatt nem akarnak elküldeni azonnal, de éreztetik, hogy nem kívánatos munkaerő vagyok, és fiatalabbakat vesznek fel már csak újonnan...
2021. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

így van!! én is ezt tapasztalom. és még hol a 40... és mi lesz ha 45 50 stb...


aki ezt tagadja az nem ezen a földön él.

2021. dec. 19. 15:18
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
12-es válaszoló vagyok: Amikor fiatalabb voltam, sokkal kedvesebbek voltak velem a melóhelyen, a munkámba se nagyon kötöttek bele akkor...
2021. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

40...évesen...


És mi akarsz lenni? Rendőrnek öreg, sofőrnek nem.


Mi a sulid?

2021. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeségeket írsz kérdező.
2021. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%
Ne mondd már, hogy öreg vagy egy gyárhoz... Ez a legnagyobb hülyeség, amit valaha olvastam. Én 1 nap alatt találtam munkát, mint mondtam 36 vagyok. Közvetítőn keresztül elég könnyű.
2021. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez így, részletek nélkül, egy provokatív, kamu kérdésnek tűnik.
2021. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ. Mondjuk huszadik Mancikát a nagycég pénzügyi osztályára találnak 25 éveset is, akkor miért vegyék fel az 50 éveset.

Igazságügyi adószakértőt, 25 év gyakorlattal mondjuk nem biztos, hogy olyan könnyen találnak a 20-30 közötti korosztályban.

2021. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos igen, - a legtöbb munkahelyen - öregnek tartják a 40. életévüket már betöltött embereket. A paradoxon az a jelenségben, hogy a legtöbb helyre felsőfokú képesítéssel, felső fokú nyelvvizsgával és 50 év (!) munkatapasztalattal keresik a munkaerőt.

Nem tudom, mi az "üzlet" abban az államnak, hogy most már öt évvel hosszabb ideig lebegnek a semmiben, - lényegében munka nélkül - az emberek, mert a munkában tartani szándékozottak 98 %-a nem talál munkát a kérdéses öt évben, de még a 40 évesnél idősebb embereknek is csak (nagyjából) a 30 %-a talál olyan munkát, amely emberhez méltó és teljesíthető. Azon meg nemigen zavartatja magát senki az állami oldalon, hogy miből él a tartósan munkanélküli, korosabb ember, - gyakorlatilag tojnak erre. Persze úgy nem is fognak ebből érezni semmit "bölcseink", ha a törvények, - amiket természetesen ők fabrikálnak kényükre-kedvükre, - minden létező kellemetlenség alól mentesítik, felmentik őket (kezdve a mentelmi joggal és folytatva azzal, hogy ők elmozdíthatatlanok még akár 75 évesen is a parlamenti padsorokból)! -Biztosan érdekli az ilyet, hogy ki bukik fel éhen vagy hal fagyhalált, ill. üti meg a hőguta az utcán, mint a büdös bogarat!

2021. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!