Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kijössz a munkatársaiddal?

Kijössz a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Még be is jövök nekik, nem csak ki :)
2021. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó közösséget alkotunk.
2021. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Először féltem, mert gyári munka, de kellemesen csalódtak, jó fejek a munkatársam, főnök se b.szogat sűrűn.
2021. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi olyanok is vagyunk, mint egy kis család.


Régebben dolgoztam egy családi vállalkozásban, de ott nem tartoztam a családhoz. Volt egy család, akiknek volt egy vállalkozása és a kezdetekben felvettek három embert ők nagyon szépen összeszoktak. Olyanok voltak mint a család és a barátaik. Én később érkeztem és lehetett érezni, hogy nem integrálódtam, mivel új voltam nem voltam velük olyan viszonyban, mint a kollégám.

2021. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. Nagyon nem. Rohadtul felületes a kapcsolatunk. 5 en vagyunk egy részlegen, de csak megy az árulkodás meg a jópofizás. Egymás közti kibeszélés és még sorolhatnám. Rohadt mérgezőek a munkatársaim. Valószinuleg en is rossz ember vagyok( ha igaz, hogy a körülöted lévő 5 ember átlaga vagy.) akkor borzasztóan rossz vagyok én is. Idővel kiszeretnék lépni innen, de viszonylag jó a keresetem kevés munkával.
2021. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, olyan szar a névmemóriám és annyira új arcok jönnek néha, hogy a felét azt se tudom konkrétan ki.
2021. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Meg jo h :) Nem dolgoznek olyan helyen ahol nem jovok ki veluk 🤔🤷‍♂️ sot minden helyen van par olyan ember aki utanna is jo haver v barat marad vagy osszejovok vele 😅
2021. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nincs köztünk konfliktus, bár barátok sem vagyunk.
2021. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
86%
Igen, hasonlóan pihent agyúak, mint én :D
2021. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minimális szerencsére a munkakapcsolat, így összesítve igen, de ilyen "Hogy telt a hétvégéd?" és tsi. szerencsére nincs, mert tudják sokan, hogy ennek nálam nincs értelme.
2021. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!