Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeled az irigy...

Hogyan kezeled az irigy munkatársaidat?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen is az autóm miatt kezdtek fújni rám.


Mondhattam én bármit és próbáltam kijönni mindenkivel a vége az lett, hogy engem támadtak be....


Végén még a főnök is szóvá tette inkább költöttem volna másra...


(Mert mi az, hogy ilyen fiatalon van 3-as BMW-m van. )


(Egy 17 éves E46 ami újra lett festve és fényezve ezért sok tudatlan azt hiszi valami Újszerű alig 5 éves és a rendszám is R-el kezdődik mert külföldről behozott ) .



De azt nem gondolják, hogy hoppá te már 5 éve dolgozol egyhuzamban reggeltől-estig.


Én nem qrtam el a pénzt cigarettára meg tippmixre. Amit kellett megvettem otthonra, a szüleimnek és többit elraktam.



Röhej és a melettem parkoló xy autója új vitara 4x annyit ér mint az enyém azt nem köpködik.



2020. nov. 22. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Érzelmi felnövéssel kezelem.
2020. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy idővvel minenii visszakapja a sorstól, amit ad...
2020. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld.
2020. nov. 22. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre érdemes max annyit reagálni h "nekem tetszik" és beszélni másról. Minél jobban belemész annál lejjebb süllyedsz.
2020. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Már megint te..
2020. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
vótmá
2020. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

ennyi ez,hogy kiszúrták,hogy horogpont nálad a kocsid.

és mivel így van direkt firtatják.

férfitársaságban kb alap az ilyesmi.

te vagy a szenzitív,hogy a helyett,hogy visszavágnál viccesen az ő horogpontjukra,felveszed és szó szerint veszed a bekóstolást.

2020. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Azért meredek helyen dolgozhatsz, ha egy 800.000-es autóért kiutálnak. Ott azért biztos, hogy veled is volt baj vastagon.

Egyébként ignorálni kell és kész. Legalábbis nálam bevált. Igaz más kategória, de az én autómat is kb. háromszoros árra és harmada életkorra tippelik, ráadásul némiképp át is van építve. Szóba sem hozom az autó témát a munkahelyen és kész.

2020. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én se hoztam... csak munka után meglátott vele a műszak vezetőm.



Az előző m. Hely az vidéken volt ott azért egy ilyen autó jónak számít. Itt BP. Vicc szerintem.



Burkoltan azzal kezdte, hogy ő nem 3-as BMW-vel jött fel dolgozni BP-re hanem két szatyorral és árokásással kezdte.



Nagyon rafinált egy faxi.



Szerencsére nem velük leszek és letojom.

2020. nov. 22. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérdezz rá, hogy arrol te tehetsz hogy két szatyorral ment pestre? Vagy ha ilyeneket mond valaki csak annyit mondj hogy ez már téged nem érdekel hogy ki honnan jött. Végül is mindenkinek volt rá lehetősége hogy úgy formálja az életét ahogy élni szeretné. Te arról nem tehetsz hogy van aki elbasszintott valamit és nem vitte valamire xy éves korára.
2020. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!