Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog, ami céges bulin történt veled, vagy a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Másfajta sört hoztak ki, mint amit kértem.
2020. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Egyik kolleganő kicsit berúgva lehúzta a szoknya alól a bugyiját.

Majd fél óra múlva elvette a dj-től a mikrofont, felrakta az egyik székre a lábát ott mindenki előtt szoknyáját felhúzta és azt mondta itt a mézes csupor, van itt micimackó?

azt a látványt látni kellett volna.

mindenki lefagyott, volt egy fél perces szünet mire a dj elvette tőle a mikrofont, majd ment tovább a buli.

Azt nem tudom mi lett a kolleganővel, mert nekem az asszony is ott volt, de annyit láttam hírtelen 3 férfi is lesegítette a színpadról...utána elkísérték de gondolom nem a taxit hívták neki.

2020. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Feleségem mellett kavartam valakivel.
2020. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
2-es, fiatal volt a kolleganőd vagy idősebb?xd
2020. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Egy gang bangben végződött az egész.
2020. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

30-40 közötti volt, párja dolgozott nem jött el a buliba.

Úgy látom jól is tette, mert ez a helyzet elég égő volt neki.

2020. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A főnökömet rajtakaptam a kolléganőmmel, aki egyben a legjobb barátnőm is. A hátsó kerthelyiségben. Igencsak ledöbbentem.
2020. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy férfi vezető bement a női mosdóba egy hölgy után, akinél a fél éjszaka próbálkozott, de nem járt sikerrel és kidobta a csaj🤷🏼‍♀️😬 Ugyanezen a bulin láttam egy férfi vezetőt a bárpult előtt egy másik csávóval smárolni és egymás seggét taperolni.


Egy kollégám rám mozdult, elég alpári célzásokat tett, de én meg annyira be voltam csiccsentve, hogy nem esett le.🙈 Ezért azt javasoltam neki, hogyha szexuális szolgáltatásokkal szeretne előrébb jutni a ranglétrán, hogy a VP-t nyalja ki. 🙈🙊


Egy másik cégnél meg a keménymag mindig kokózott. Egyszer rossz cuccot kaptak és nem tudtak 1 napig aludni... :D Voltak, akik hajnalban illegálban elmentek ilyen állapotban medencézni és jacuzzizni öltönyben és koktél ruhában, aztán a vizes cuccokkal feküdtek le aludni és másnap olyan állapotban, ázottan, bepállot nedves ruhában dobta ki őket a hotel. :D

2020. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

A karácsonyi bulin bukott le előttem (az alkohol miatt eljárt a szája) a munkatársam, hogy a főnökkel kavar, aki egyébként férj és egy 1 éves gyermek apja. A bulin külön, ketten kijártak cigizni, többször is otthagyta a társaságot miatta, amikor mi külön voltunk a helyiség teljesen más részén. A főnök kezdeményezett, már 2 héttel azután, hogy dolgozni kezdett nálunk. Elvileg csókon kívül nem volt semmi.

A többiek is sejtették, de végül nem buktak le "nagyközönség előtt", mert a vírus miatt megszűnt a munkahelyünk, ezzel mélybe rántva ezt a csodás kapcsolatot is.:( Nem lettem volna a helyükben, mert sokan rákérdeztek náluk.

2020. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8!😂😂😂

Megkérdezhetem milyen területen dolgozol?

2020. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!