Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvettem hitelt felmondhat...

Ha felvettem hitelt felmondhatok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Gondnokság alá helyezett embernek nem csak a képviselője vehet fel hitelt?
2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 grafno ***** válasza:
0%
Ha van a hitelszerződésben olyan pont, hogy aki hiteles az köteles addig a cégnél maradni ameddig a futamidő tart akkor nem.
2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit írnak, hogy minimum 3 hónapos munkaviszony szükséges.
2021. dec. 23. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

“ köteles addig a cégnél maradni ameddig a futamidő tart”


Ilyet egy hitelintézet sem köt ki. Vagy akkor majd a céget is kötelezi, hogy ne rúgják ki?


Általában hitelbírálat van, ott megnézik, hány éves (hónapos) munkaviszony van mögötte, mennyi a jövedelem, aztán ha megkapja, onnantól az érdekli a hitelezőt, hogy tejeljen.

2021. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 grafno ***** válasza:
6%
4# hát persze hogy nem. Ez nem is tartozik a munkaadóra. Csak nem lehet tudni ki mit írt alá és látatlanban nem akarok hülyeség írni.
2021. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen de amennyiben volt kedvezményed a bérsávod miatt, azt bukhatod ha nem lesz új munkahely vagy ha kevesebb lesz a fizud.
2021. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is megütheted a bokádat, ha aláírtad, hogy a hitelt folyósító bankhoz érkezik be a bevételed, és emiatt kedvezményt is kaptál. (És eztán nem lesz bevételed)
2021. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felmondhatsz, de ha nem tudod füzetni a törlesztőt akkor a végrehajtók elveszik a házad
2021. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha van lesz kezes? Az olyan esetre van, ha én nem tudom fizetni?
2021. dec. 24. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Akkor majd róla fogják lehúzni.

Ahhoz vagy nagyon közeli rokon/barát kell maximális bizalommal, vagy nagy szamárnak kell lenni.

2021. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!