Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire igaz az én döntöm el...

Mennyire igaz az én döntöm el mikor dolgozok a foodpanda és woltnál?

Figyelt kérdés
Tervezek futárkodni mert elnézve plusz munka mellett tökéletes pénz bejövetel lenne csak az érdekelne, hogy mennyire igaz az én szabom a beosztásom részt? Nem gondolják meg maguk és akkor holnap ha rá érsz hanem gyere, vagy most 8 helyett 10 órát vállalj akkor is ha 8-t írtál stb?

2021. dec. 29. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te szabod meg, de azért ez nem azt jelenti hogy kimész 2-3 órákra és ha megunod, akkor hazamész.


Eleve egyéni vállalkozói engedélyt kell majd kiváltanod, ami havi költséggel jár, tehát azt is mindenképp ki kell termelned.


Tele van ezzel kapcsolatos infókkal a youtube, csak beírod hogy foodpanda vagy wolt futár, vlog, tudnivalók vagy ilyesmi. Pl. Ízi Driver több videóban is beszél a felmerülő általános kérdésekről.

2021. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem azt akarom, hogy "ha megunom ott hagyom"

Hanem simán tudni, hogy ha én leadok egy ráérési táblázatot akkor nem találják ki egy idő után hogy más időpontokra is betennének vagy tovább lennék mert azt akarják, hanem ahogy megbeszéltük.

2021. dec. 29. 18:48
 3/5 Thispain ***** válasza:
100%

A Wolt-nál tapasztalataim szerint maximálisan.

Ott 8 óra és éjfél között ha dolgozni szeretnél, elhúzol jobbra egy csúszkát, és valamennyi idő múlva kapsz egy feladatot, amit vagy vállalsz, vagy nem, és bármikor abbahagyhatod a munkavégzést, amikor éppen nem teljesítesz feladatot, amit egy másik csúszka jobbra húzásával tudsz jelezni.


A FoodPandánál tudomásom szerint műszakokat kell előre foglalni egy applikáción keresztül, és azt, hogy mikor foglalhatsz, befolyásolja az, hogy 1 és 10 között melyik csoportban vagy. A másik lehetőség, hogy írsz az ügyfélszolgálatnak, ha dolgozni szeretnél, és megnézik, hogy szükség van-e rád. Ott is annyit dolgozhatsz, amennyit vállalsz, és egyes zónákban órabért is kapsz a címpénz mellé.

2021. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Woltnál úgy van, ahogy a 3-as válaszoló írta. Kiegészítem azzal, hogy néhány zónában vannak még foglalható műszakok. Ott értelemszerűen teljesíted, amit vállaltál, és nem utasíthatsz el címet, max ha már nem fér a táskába. Illetve Bp center zónában pénteken és szombaton éjjel 3-ig van Wolt.
2021. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

FoodPandánál 2,5 óra a legrövidebb műszak és talán 6 óra a leghosszabb.


A műszakok végén bejelölheted, hogy szeretnéd meghosszabbítani, így ha szükség van rád, akkor autómatikusan meghosszabbítja a rendszer.


Így volt, hogy 2,5 órás műszakból csináltam +4 órásat.


Meg egy nap, akár több műszakot is felvehetsz. Tehát lazán megtudod oldani, hogy mondjuk 12 órán át folyamatosan dolgozz.


Ha van szünet a két műszakod között, megkérheted, hogy kössék össze és hogy dolgozhass a két műszak között.


Lényegében akkor dolgozol, amikor akarsz.



.... de ez abban az esetben nem igaz, ha nincs túl sok futár és marad mindnekinek műszak.


Persze ekkor is bármikor dolgozhatsz, ha jó futár vagy. Ellenkező esetben lehet heti 20 óránál sem tudsz többet dolgozni és azt is olyan időpontokban, amik számodra kényelmetlenek.


Jelenleg futár hiány van, szóval akkor tudsz dolgozni, amikor akarsz. A későbbiekben amikor túl sok futár lesz pedig ha normálisan végzed a munkád és átlagos futár vagy teljesítmény szempontjából, akkor is bármikor bármennyit dolgozhatsz.

2021. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!