Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember olyan dolgokért...

Ha az ember olyan dolgokért harcolt a munkahelyen, ami felesleges volt, mert hiába adta ő a legjobb tudását és formáját, ő sérült meg. Akkor mi lesz, ha az ember nem ragaszkodik majd semmihez, csak teszi a dolgát?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cég szempontjából nem lesz semmi, nem fognak összeomlani akkor se, ha elmenne a cégtől, de az illető talán megtanulja, hogy a mártírkodás semmire se vezet.
2022. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, jobban örülnek annak, hogy ha vaki teszi a dolgát mintha túlságosan sokat nyüzsög, ráadásul úgy, hogy próbálja magát áldozatnak beállítani valahogy. Próbáld ki.
2022. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is meg kell tanulni. Nem szabad kitűnni, nem szabad egy halom feladatot a nyakadba venni, senki nem köszöni meg. Még inkább beléd rúgnak.
2022. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szituban vagyok... Kérdés, hogy esetleg más részlegbe nem mehetnél-e át, vagy más, távolabbi egységébe a cégnek? Vagy: elmész hosszabb szabira, megtoldod betegszabival, d eközben intenzíven keresel állást.

Ismerős a szitu: volt, hogy hagytam magamat: szívtam. Volt, hogy mondtam a magamét: haszna semmi...

Csak ezeket tudom mondani, és sajnálom, hogy ez az ország erről szól...

2022. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!