Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jellegű boltban legjobb...

Milyen jellegű boltban legjobb dolgozni?

Figyelt kérdés

Pl: hipermarket (Tesco, Auchan), kisebb bolt (pl. CBA) drogéria, kisbolt, ruhabolt, stb.

Nő vagyok, nincs ilyen jellegű tapasztalatom vagy végzettségem, csak érettségim. Budapesten élek, nem vagyok diák.

Nyilván boltja válogatja, hogy hol milyen, de akinek van tapasztalata, lehet, hogy tud valamit erről. Hogy milyen a miliője ezeknek a helyeknek, melyikben mekkora a stressz, hajtás, meg mennyire fair-ek az emberrel...?

Köszi:)



2021. nov. 16. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kisebb boltokban a legjobb, azon belül is ruhaboltban.

Nagy boltban biztos nagy a stressz és a hajtás is.Drogériákban sok a veszekedés, még az alkalmazottak is sokat lopnak.

2021. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan jellegű boltban amihez értesz, ami érdekel. Ruhabolt például akkor jó, ha szeretsz ruhákkal foglalkozni, szívesen öltöztetsz másokat is, mert tanácsért is szoktak hozzád fordulni a vevők.
2021. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
A H&M-ben egy olyan tuti kis csaj dolgozik. Sose hord melltartót, a kemény mellei úgy pattognak mint a gumilabda. Na ott jó lehet dolgozni.
2021. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
En ilyen kisebb butikban dolgoznek, ha ilyen munkaban kellene gondolkodnom.
2021. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy kisboltban dolgozok ami magánvállalkozás, ha a főnök normális akkor ott a legjobb szerintem. Ha nem jönne be ennyi alkoholista meg igénytelen munkásszállós akkor egy szavam se lenne.
2021. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb boltokban "biztonságosabb".

Betartják a szabályokat. Nincs olyan, hogy ja, ma nem nagyon van forgalom, akkor menj inkább haza és akkor persze fizetés sem jár mára.

Nagyobb helyen több a munkaerő is. Nem két emberrel akarják megoldani a 10 órás munkaidőt, heti 6-7 napban.

A fizetéssel, bejelentéssel is kevésbé tudnak trükközni.

Kis helynél, kisebb magánvállalkozónál nagyon ki kell fogni, hogy normális legyen.

2021. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

#1: Egymástól lopnak vagy a boltból? Van valami következménye azokra nézve, akik nem lopnak?

#5: Az alkoholistákkal, munkásokkal konkrétan mi a probléma?

2021. nov. 16. 13:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvesboltban dolgozom. Nyilván ennek a helynek is megvannak a maga hülyeségei, de én összességében nagyon szeretem 🙂
2021. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha boltban kéne dolgozom, akkor én is könyvesboltban szeretnék :)
2021. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
7 A boltból lopnak.Mondjuk leírják töröttnek vagy lopottnak a parfümöket, smink cuccokat és hazaviszik.Ha lebuknak a főnökség előtt, akkor meg egymást mószerolják be az eladók.Ezt a párom mesélte, aki másodállásban őrködött drogériákban.Sőt, volt hogy az eladók amit loptak az őrre akarták rákenni.Mindig marták egymást az eladók.Több üzletben is megfordult, mindenhol ugyanez megy.R betűvel kezdődő drogéria.
2021. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!