Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem emlékeztet a...

Csak engem emlékeztet a kommunizmusra az összes álláshirdetés? Persze kicsit másképp, de ugyan az a kikényszerített művigyorgás, tele hazugságokkal.

Figyelt kérdés

Minden álláshirdetés képén vigyorgó, transzállapotban örvendező delikvenseket látok, akik látszólag arckifejezésük, testtartásukból ítélve abban találják meg a földi paradicsomot, hogy éppen:

-pizzát szállítanak saját robogóval teljes munkaidőben napi 8000 ft-ért

-4-8 munkakört ellátva dolgoznak 1200 ft-os bruttó órabérért egy vidám, dinamikusan fejlődő csapatban

Ki annyira hülye, hogy ezen ne lásson át? Hogy képzelik, hogy az éhbérért, rabszolgaként tartott munkavállaló megüresedett helyét az élet nagy lehetőségeként ajánlják fel?

Emberek, nem furcsa egy kicsit? A kommunizmusban volt hasonló, mindenki tökéletesen boldog, elégedett, 150%-osan teljesít és életét áldozná a nagy vezérért.

Miközben elég jól tudjuk, hogy mi zajlott. A Csernobil is tökéletesen rendben volt, még akkor is, mikor felrobbant. Ez kb.a Svédek miatt derült ki.

Szóval valahol nagyon mélyen megijeszt, elrettent ez a jelenség.



2022. jan. 5. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Mert te hogyan reklámoznál egy állást?

Nyílván nem a negatív dolgokat fogják sorolni

2022. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Ezért kell külföldön dolgozni.

Nekem ft-ra átszámolva kb 1,8-2 millió ft a fizum.

Itt ahol élek, közel már 20 éve vettem egy saját lakást, hétvégi házat, szép nagy kerttel.Van egy városi terepjáróm,évente kétszer nyaralni járok.

Magyar fizetésből nem lehet ilyet csinálni.

2022. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
#2: Na és az ottani álláshirdetések talán nem ugyanilyenek? Dehogynem.
2022. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
2: ezt minden hülye meg tudja csinálni külföldön, de én Magyarországon értem el.
2022. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik képen a modell kislány kb 20 év körüli nevetve pakolja acsomagokat, a másikon össezerel, de a ruhája makultlan és mosolyog. Telejsen máés cég mind a kttő, sokan mégis beveszik. De a fizetés az "versenyképes", a cég helye meg sincs nevezve, munkakörülményekről semmi info. stb. stb.
2022. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Oda-vissza működik ez. Te is előadod munkavállalóként az önéletrajzodban, és az állásinterjún is, hogy te vagy a világ legpontosabb, legprecízebb, legmegbízhatóbb embere. Miközben lehet, hogy a valóságban fele annyi skillel sem rendelkeznek az emberek, mint amit mutatnak. A cégeknek is joguk van eladniuk magukat.
2022. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Én dolgoztam ideiglenes kajafutárként, az a 8.000 forint inkább nettó 15-20.000, étteremje válogatja. Aki ennyi pénzért dolgozik, az magára vessen.
2022. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Ezt a cigánykodást én csak magyar kkvknál láttam és soha többé nem akarok a közelükbe sem menni.
2022. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

7. Talán nem mindenkinek van meg a lehetősége mindenhol a válogatásra...

Id1óta...

2022. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Idióta 9-es, nézz fel a netre mennyi ilyen állás van. Bőven lehet válogatni. Nemcsak Pesten, hanem sok helyen vidéken is.
2022. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!