Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az előttem lévő volt kolléga...

Az előttem lévő volt kolléga bruttó 140 ezer forinttal kapott többet úgy, hogy ugyan annyi tapasztalata volt, mint nekem most, csak neki nem volt diplomája. Nekem viszont nem akarják megemelni a fizetésemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azzal indokolták, hogy nem kapok fizetés emelést, hogy majd ha befejeztem a mesterszakomat akkor kapok. Amikor az előttem lévő ugyan ebben a pozícióban dolgozónak semmilyen diplomája nem volt, és tapasztalata sem volt több.


Sőt akit egy olyan pozícióba vettek fel srác, ami a "ranglétán" az én pozíciómnál rosszabb, még ő is többet kap mint én, ezt pedig azzal indokolták, hogy kell neki a pénz, mert drágák az albérletek.


Kihasználva érzem magam, dühömben beadtam 6 másik helyre a jelentkezésem, mit tegyek?


2021. dec. 22. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
6 hely még kevés, én a helyedben 15-25 helyre is beadnám, hiszen 10 munkaadóból átlagosan csak 3 jelez vissza, amiből 1 hív be interjúra.
2021. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű azért nem akarnak neked emelni, mert tisztában vannak vele, hogyha elvégzed a sulit, akkor kénytelenek lesznek.

Na ha most emelnének, akkor valószínű akkor is kell(ene), így már azért elég sok lenne a fizud, ami nekik ugyebár nem feltétlen jó.


Mindenképp keresnék másik munkahelyet!

2021. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném, hogy pótolhatatlan vagy, szóval biztos nem fognak sírni ha elmész. Ha meg nem akarsz mégsem váltani, akkor ne csinálj semmit.
2021. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Keress másik helyet. Hagyd ott őket a francba.
2021. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Kezdem megutálni a munkáltatókat, simliskedik mind.
2021. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Az alapítványi iskola újabb csodája...

Ha mégse, akkor meg te vagy a világ balekja

2021. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van hogy rosszul esik,de egy béremeléshez a legrosszabb indok a másik dolgozó bérére hivatkozni.

Azt hiszem én is keresgélnék tovább.

2021. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Menj el 6 másik helyre. Valamiért nem akarnak téged ott tartani.
2021. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Masik miota dolgozik itt es mennyire jol?

A papir kb lof aszt se er mar

2021. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ha nincs bértábla, akkor nem is kellene tudnotok egymás fizetését.
2021. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!