Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Természetes ebbe ennyire...

Természetes ebbe ennyire belefáradni?

Figyelt kérdés
Le vagyok százalékolva, rehabos munkahelyen dolgozom és van néhány szellemileg defektes ember. Megőritenek a hülyeségükkel, az egyiknek még a nevetése is kegyetlen idegesítő. Annak tetejében hogy speciális iskolába jártam, és 5 évig szintén el kellet viselnem rengeteg elmeháborodottat (autisták miegymás). Kezd elegem lenni a sérült emberek közösségéből, viszont egy egészségeseknek kialakított helyen meg engem néznek ki. 21/f
2022. jan. 8. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mérlegelj, hogy az általad említett, számodra 2 rossznak számító hely közül melyik lenne a kevésbé rossz...

Mit nyerhetsz és mit veszíthetsz azzal, ha maradsz, vagy inkább kockáztatva, de tovább lépsz egy feltételes kevésbé rossz felé?!

Ha úgy érzed, hogy egy olyan helyen vagy, ahol agyilag csak leépülsz, akkor lépj tovább egy olyan helyre, ahol ugyan kikökösíthetnek (nem biztos), de legalább normálisabb emberek között vagy... :,D

2022. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beadtam egy önéletrajzot, már csak fel kell hívjon a munkáltató, ha fel akar. Amúgy nem zavar ha kiközösítenek mert nemigen foglalkozom másokkal.
2022. jan. 8. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A normális emberek pont ugyanolyan idegesítőek, nyugi...
2022. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!