Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pénztárosok hogy bírják ki,...

A pénztárosok hogy bírják ki, hogy nem mennek wc-re?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egy műszak alatt egyszer mehetnek ki és ez igazán szomorú
2022. jan. 10. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

8 óra alatt egyszer wc-zni azért nem olyan kibírhatatlan. Hacsak nincs valami egészségügyi problémád odalent.

De ha nagyon kell, és hacsak nem áll épp órási sor a pénztáraknál, általában meg lehet oldani, hogy kiugorj a budira.

2022. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehetnek többször is..De Kínában volt valami olyasmi,hogy pelenkát viseltek.
2022. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha menni kell, akkor menni kell.
2022. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

1

Persze hogy nem, ha,egész nap nem is iszik, hogy ne hugyozzon. Nagyon egészséges dolog. Ajánlom neked is.

2022. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Persze hogy nem, ha,egész nap nem is iszik, hogy ne hugyozzon. Nagyon egészséges dolog. Ajánlom neked is."

Miért ne ihatna? Gondolkodj már egy kicsit! Átlagosan napi 4-5x jár egy ember wc-re, ebbe simán beleférhet egy olyan intervallum ahol egy műszak alatt egyszer megy el valaki.

2022. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ember nem gép, máshogy működik normális estben.
2022. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1


Hát 8 óra alatt átlagosan minimum 2x de inkább háromszor kell vizelnem.És szerintem ha valaki elfogyasztja az ajánlott napi legalább 3 liter folyadékot az nem nagyon bír ki 8 órát egy ürüléssel.

A széklet ürítés még talán kibírható úgy.De ahhoz,hogy valakinek 8 óra alatt csak egyszer keljen az illemhelyre mennie,ahhoz lényegében sanyargatnia kell magát.Szomjaznia és éheznie kell...

2022. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én Tesco-ban vagyok pénztáros, de eddig ilyenről nem hallottam hogy "egyszer lehet kimenni egész nap". Szóval ez függhet a munkahelytől is, Penny-ben meg Lidl-ben nem tudom hogy csinálják.


Sokszor volt hogy kimentem a kasszámból pisilni. Ha ilyen fél órás sz*rást tervezel az már más kérdés, még nem próbáltam mi van olyankor. Amikor éreztem hogy "nagy wc"-znem kell akkor inkább megvártam amíg hazaértem, nem éreztem olyan gáznak.


A sok wc-re kimenős esetem közül egyszer volt hogy mire kiértem a wc-re hallottam a hangosbemondóban hogy bemondják a nevem meg hogy menjek vissza a kasszámba. Viszont ha odamegyek szólok a kollegának hogy hova megyek akkor nem mondták volna be. Egyszercsak fogtam magam és leléptem, a kollega meg odanézett és hirtelen nem tudta hova tűntem, szóval érthető volt a reakciója. Ráadásul éppen nagy forgalom volt. De ez 20 pisilős esetből 1szer volt kb.

2022. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Hát 8 óra alatt átlagosan minimum 2x de inkább háromszor kell vizelnem.És szerintem ha valaki elfogyasztja az ajánlott napi legalább 3 liter folyadékot az nem nagyon bír ki 8 órát egy ürüléssel."

És 9-et hárommal? Merthogy a gyakorlatban kb erről van szó.

2022. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem érdemes se keveset inni se visszatartani, mert meglesz a következménye előbb utóbb. Így lesz vese pangás, abból meg vesekő, majd egy nem kellemes vesegörcs. Tapasztalatból írom.
2022. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!