Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munka mellett jutna...

Melyik munka mellett jutna több szabadidő valakinek: óvónő vagy gyógypedagógus?

Figyelt kérdés

nyilván intézmény válogatja, de ezt nagy általánosságra kérdezem csak. szabadidő alatt azt értem, ami mindenféle tervezésen, adminisztráción és egyéb papírmunkán kívülre esik.

köszönöm előre is!



2022. jan. 10. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógypedagógus nagyon melós, főleg ha ténylegesen testi vagy szellemi fogyatékossággal élőkkel dolgozol. Anyukám tavaly került ilyen speciális iskolába, addig normál iskolában dolgozott fejlesztőpedagógusként. Az is megterhelő volt, csak másképp.
2022. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Mindkettő alulfizetett, semmilyen munka, egy multinacionális cégnél egy hét alatt többet keresek. Lehet, hogy kevesebb a szabadidőm, de nem kell gyerekekkel üvölteni sem.
2022. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Óvodapedagógus hallgató vagyok,gyakorlat idején alig van valamire időm:D
2022. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utazó gyógypedagógusok általában heti 20-on valahány órában dolgoznak, ha jól tudom. Azt gondolom, hogy ezáltal több szabadidejük van.Mivel az órarendjüket maguk alakítják ki az adott iskolák órarendjeihez viszonyítva, ezért néha befigyel egy-egy lyukas óra is, amikor az adminisztrációt el tudják intézni, vagy a tervezés rész egy részét. Persze minél rutinosabb valaki annál kevesebb időt igényel az ilyesmi.
jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!