Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sopronban ennyire nem akarnak...

Sopronban ennyire nem akarnak dolgozni az emberek a KFCben hogy mar videkrol toboroznak oda embert?

Figyelt kérdés
Meglepodtem mikor megltam egy alashirdetest arrol hogy a kfc somogymegyebol ahol lakom toboroznak embert soproni munkara lakhatassal. Ennyire nincs aki dolgozzon ebben az uzletagban sopronban vagy mi a banatom van? Fizetnek de megsem?

#KFC #soporon
2022. jan. 11. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezért is írtam, hogy akkor.

De a lényeg, hogy akinek annyi esze van, hogy a határ mentén vagy akár Pest közelében minimumot adjon, az meg is érdemli.

Amikor meg jöttek a facebook reklámok a hirdetésekből, mindenki ki röhögőzte, nem is véletlenül.


Azt tudom, hogy munkatársam mondta, hogy régebben a mekiben pl. mondta neki a főnöke, hogy Sopronban a legmagasabb a fizetés, mert muszáj a határ miatt.

Ez már 1 fokkal érettebb gondolkodás. És a mekiben itt Sopronban mindig szarásig vannak alkalmazottakkal a többivel ellentétben.

Persze gondolom az is szar, de már 1 fokkal többre mennek, meg rohadt sok éven át elég színvonalas alkalmazottakat sikerült alkalmazniuk, igaz mostanában már ott is vannak gondok.


De amíg idejön valami cég a határ mentén aztán azt hiszi, hogy akkor csinálja azt mind sok más szegény régióban, hát nem egészen...

Sajnos itt az árak is bőven Pest szintűek, szóval fizethetnek itt minimálokat. Albérlet alig jön abból ki.


Bár annyiból meg rendesek, hogy rákényszerítik csak azért is az embereket, hogy menjen át a határon dolgozni, mert nem tud megélni, meg a 130 ezres kis lyukat nem fogja tudni fizetni, pláne, ha euróban kérik, mint egyre több helyen :)

2022. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!