Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet felújítás miatti...

Hogy lehet felújítás miatti nagy zajban (szellemi) munkát végezni? Tippek?

Figyelt kérdés

Felújítják az irodánkat, ami önmagában örömteli, de nem tudom, hogy hogyan fogunk így dolgozni.

Csempét vernek le, fúrnak, flexelnek, kalapálnak, kiabálnak, szóval nem épp csendes munkák. A komplett épület felújítása 1-2 hónapig fog tartani.


Hogy lehet ilyen esetben dolgozni, koncentrálni?


Kézenfekvő a füldugó/fülhallgató, használom is, de egyrészt 5-6 óra után már nagyon fájdalmas a viselése, másrészt bedugott füllel nehéz megbeszéléseket tartani, telefonálni.

Távmunkát nem engedélyezik.


Van valami tipp, ami segíthet?

Máshol ilyenkor mi a szokás, hogy "élik túl" a dolgozók?


2022. jan. 11. 12:49
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én itthonról dolgozom (iroda 230km-re) és egész nyáron tolta a felső szomszéd a felújítást. Konkrétan szétverték, majd újraépítették a lakást, mentek a falak, a csempe, stb. Zajszűrő fülvédő segített valamennyit, meg a káromkodás. Meetingeken szóltam, hogy bocs de én most írni fogok csak, mert úgysem hallanának a zajtól.
2022. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Építési területen ott se lehet a dolgozó. Tehát szerintem átköltöztetnek másik irodába titeket.
2022. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem építési terület, csak burkolási munkákat csinálnak. Nem a szobákban, hanem a mosdókban, nem ott vagyunk... de pl. én pont a vékony válaszfal mellett ülök, aminek a másik felén verik a csempét.. :(
2022. jan. 11. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Fülhallgató helyett fejhallgató. Mondjuk én eleve nagyon belekerülök és nem zavar kifejezetten semmi.
2022. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

A fejhallgatót nem bírom elviselni, szemüveges vagyok, nagyon fáj ahogy belenyomja a szárát a fejembe. :(

Meg azt se lehetne megbeszéléseken hordani.

2022. jan. 18. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!