Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan csinál ilyet egy...

Jogosan csinál ilyet egy boltvezető, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés
egy boltban dolgozom ahol a tulaji család egyik tagja a boltvezető. amikor épp nincs vevő ami elég sokszor előfordul ugye polcokat rendezünk, takarítunk, mindent amit ilyenkor szokás egy boltban viszont a boltvezetőt kifejezetten idegesíti, hogy nem pattogunk, nem látja rajtunk a megszakadást éppen és unalmában elkezd provokáló kérdéseket, megjegyzéseket tenni, elkezd kérdezgetni mit hol talál egy vevő a boltban, ha a vevő ezt keres azt milyen néven áruljuk, mintha azt keresné miért tud leszidni minket, amit továbbadhat a tulajnak. vannak időszakok amikor nem csinálja de már fél éve dolgozom itt és mindig vissza-vissza tér ez nála.

2022. jan. 13. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő is unatkozik és kihasználja a poziciójából eredő hatalmát, én nézegetném az álláshírdetéseket. Ki tudja mit talál ki legközelebb
2022. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, semmi sem fog valtozni. El kell jonni onnan amint csak lehet. Hiaba ulsz le vele es magyarazod el neki, lehet hogy par hetig valtozik,de kesobb megint kezdodik minden elolrol. Amugy velunk pl egyfolytaba mosatta a hutoket meg portalanitani kellett napi 5x minden polcot. Amikor eljottem,azt mondta,hogy azert csinalta,hogy ha fizet erte akkor dolgozzak is. Szoval nem ertette meg meg utana se.
2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,de rühellem az ilyen ember típust.

Észre sem veszi,ha valaki jól végzi a munkáját, mert folyamatosan azzal van elfoglalva,hogy értelmetlen feladatokkal töltse ki a dolgozó "szabadidejét"

Pl áruszállítás előtt szétpakoltat 5 csomag valamit,hogy többnek tűnjön, aztán félóra múlva megérkezik az áru és csoportosíthatod át az imént elrendezett árut.

Igazi idióta, vezetőnek alkalmatlan ember.

Addig dolgoznék ilyen helyen, ameddig muszáj.

Biztos,hogy folyamatosan keresgélnék mellette.

2022. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én diákmunkás voltam egy üzletben, talán 3 napos megbízás volt, egy hétvégi átrendezés, árufeltöltés. Plázában lévő üzlet, a járókelők meg-megálltak nézegetni, mi történik a félig leengedett rács mögött, mi ez a nagy munkálat odabent. Majd szólt az üzletvezető nekem, hogy kezdjem el a polcokat mosni, tegyem le a ott a bejárat részen, és szépen mosogassam stb. mondom mi?? Ott az emberek lába előtt gondolja majd én leguggolva polcokat fogok mosni? Annyira megalázónak éreztem, ráadásul nem is erre szólt a megbízásom, velünk direkt átbeszélte a diákszövetkezet minden munka előtt, hogy mi a dolgom, és mi az amit nem kérhetnek tőlem. Na ez nem volt a megbízásomban. Az üzletvezetővel nem tudtam szót érteni, mindenáron valamilyen módon földre akart kényszeríteni, megalázó helyzetbe hozni, hát basszus épp 2. éves egyetemista voltam, engem ne ugráltasson egy ilyen ember, felhívtam a szövetkezetet, hogy na nekem ebből most volt elegem, mondták, hogy persze menjek nyugodtan (tök korrekt hely volt am), az üzletvezető hagyjuk tiszta ideg volt, hogy hogy van merszem hazamenni, mondtam h már elmondtam a diákszövetkezetnek mi történt, én már nem fogok segíteni az átrendezésében az tuti! Szerintem ez az ember is hatalmánál fogva akar kínos megalázó helyzetbe hozni titeket, nem tudom mire jó ez, én lécelnék. Mellesleg 8 éve egy helyen dolgozom, irodai munka, a főnököm kiváló, a kollégák kiválóak, mert senki nem hoz kínos helyzetbe senkit. Azért kezeljük már egymást emberként bakker.
2022. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:menekülj amint tudsz

Ez a tipikus komplexusos vezető akinek teljesen elborult az agya a hatalomtól és attól érzi jól magát hogy elnyom másokat.Amint lehet húzz el onnan ha nem bírod

2022. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menekülj, ha tudsz
2023. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!