Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelenthet ez a viselkedés...

Mit jelenthet ez a viselkedés egy 50es férfinél?

Figyelt kérdés

Távolabbi munkakapcsolatban vagyunk, ritkán találkozunk heti 1x de csak 1-2 órára akkor is a munkáról van szinte csak szó. Nemrég adódott egy helyzet, hogy több órán keresztül ott volt nálunk, 3an voltunk. Amikor nem volt épp munka csak várakozni kellett, folyton a telojat nyomkodta, meg egyszer kiment kávézni, csak akkor beszélgetett velem amikor kettesben voltunk, de azt is én kezdeményzetem.? Pedig semmi rosszat nem tettem ellene. Sőt csak szerettem volna jobban megismerni hamár lett rá egy kis időnk. Mert amúgy közvetlen, aranyos pasi.

Ennyire nem kedvel engem?


2022. jan. 14. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam, hogy amúgy ha rendes munka van akkor csak ketten szoktunk ott lenni.
2022. jan. 14. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a telefonja jobban érdekli mint te. Amúgy miért kéne, hogy érdeklődjön irántad, korábban megkérte a kezedet vagy mi?
2022. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, csak nem érdekled és nem szeret semmilyen munkakapcsolatot tovabb ragozni, mint amennyit szükséges a munka szempontjából.

Nem mindenki haverkodik a munkahelyén, ő se teszi. Ez nem jelenti azt, hogy nem kedvel.

2022. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Húha,a királylány effektus tényleg valós a nőknél,minden héten több ilyan kérdés van hogy miért nem közeledik a férfi munkatárs felé.

Azt kéne felfogni hogy nem te vagy a világ közepe azért mert nőnek születtél és akár jól nézel ki,nem jelenti azt hogy minden férfinak körbe kell hogy táncoljon téged és mindenki csak rád kell hogy figyeljen.

Valószínűleg csak egy munkatársként tekint rád és nem akar jópofizni csak azért hogy te jobban érezd magad,nincs az égvilágon semmi kivetnivaló ebben,senkinek sem kötelessége pincsogni neked.

2022. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fingja nem volt, milyen kozos tematok lehetne, ezert menekult a beszelge
2022. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy épp az ellenkezője.

Én is negyvenes pasi vagyok, nemrég lett egy huszonéves munkatársam, vagyis nem éppen csak egy helyen dolgozunk.

De direkt nem mutatom ki hogy megőrülnék iránta, mert úgy érzem semmi esélyem nála, meg utána szégyen lenne hogy bepróbálkoztam nála és kiderülne.


Sok ötvenes pasinak már nincs önbizalma, vagy csak nem lát eséjt.

Főleg ha még foglalt is az illető vagy mindketten.


Akkor csak magában mondja hogy de jó nőci ez, hej...


De amúgy meg őrzi azt az imázst, hogy nem fekszik ki minden szépség láttán.

2022. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!