Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mai világban annak is...

A mai világban annak is örülhetünk ha van állásunk akármilyen szar is? Kapaszkodjunk bele 10 körömmel és adjunk hálát még egy minimálbéres melóért is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minimálbér de kb igaz amit írsz.

A környéken nem igazán találnék jobb munkát még akkor is ha legszívesebben felmondanék. Elköltözni otthonról meg se kedvem se energiám pedig az lenne a legjobb de nem hagyhatok itt csapot papot.

2022. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Minden döntés a te kezedben van, minden egyes döntésért te vagy a felelős. Ha megelégszel ennyivel az is egy döntés. Mehetsz tovább is, lehetsz egy ideig munkanélküli, ha utána olyan munkát találsz, amit utána szeretni fogsz, mégha minimálbéres állás is.


Én a munkámat imádom, még ha minimálbért kapok érte is.

2022. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem könnyű munkahelyet találni.

Magyarországon átlagban 16 hónap mire valaki új munkahelyet talál. - minap olvastam.

2022. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
felőlem így is élhetsz.. de akkor után ne csorgasd a nyálad ha valaki kitesz fb-ra egy nyaralós képet.
2022. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkakörtől, régiótól, tapasztalattól, végzettségtől és egyéni kompetenciáktól függ.


Én egy piacképes területen dolgozom relatíve nagy szakmai tudással. Ha szar lenne a munkahelyem, úgy hagynám ott az első héten (vagy bármikor), hogy a szemem sem rebben, mert tudnám, hogy jövő héten már máshol dolgoznék.

2022. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmád van? Gyári melósként nyilván szar. Szakemberként nem.
2022. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem igy latom.. pont most valtottam melot. 3 helyre kuldtem oneletrajzot, 2 masnap fel is hivott. Megneztem, valasztottam es mar ott vagyok. 1 het se volt az egesz es 400 folott kapok. Attol fugg milyen vegzettseged van vagy mennyire vagy talpraesett
2022. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 0 végzettséged,0 tudásod van,az a legnagyobb erényed hogy van két kezed és két lábad akkor igen.

Ha tudsz valamit ami használható a való életben akkor nem.

Bár ez függ attól is hogy hol laksz.

2022. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

van aki ilyen helyzetben van mint ahogy írod, aki pl falun lakik és sok minden messze van tőle nem sok munkahelyből válogathat.

aki nagyvárosban él, vagy annak közelében biztos több lehetősége van.

2022. jan. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én minden erőmmel azon voltam ( szülői példa alapján..), hogy kitörjek ebből, és ezekből a körülményekből.


A pályakezdés első munkaéveit, plusz a diákmunka időszakot leszámítva ez már a múlt. Ma már megtehetem, hogy válogatok, és nem megyek el csicska helyre, vagy ahol más feltételek adnak, mint amit én keresek. Soha nem fogom hagyni most már később sem, hogy kiszolgáltatott legyek bárhol is.. Jelenleg egyéni vállalkozóként dolgozok, és nem vagyok rászorulva elfogadni az első állásajánlatot, mert eltartom magam addig is.

2022. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!