Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Léteznek manapság korlátozotta...

Léteznek manapság korlátozottan aszociális munkahelyek és szakmák? Ha igen javasolnátok párat?

Figyelt kérdés

Korlátozott aszociális szakma/munkahely alatt azt értem, hogy nem zárja ki a mással való kommunikációt (szerintem olyan szakma nem is létezik ahol nem kell semmit beszélni, de ilyet is írhattok), de feltétel, hogy nagyrészt csak pár személy között zajlódjon naponta a nem túl komplex eszmecsere.

Nem is helpdesk-es/irodai munkakör, ahol állandóan csörög a telefon és gyomoridegem van, hogy épp kinek milyen nyűgje van, amit nem tudom hogy fogok megoldani. Illetve nincsen bájcsevej egész nap ügyfelekkel, vevőkkel (magyarul szolgáltatószektor zéró).

És ezek mellett nyilván nem kell részt venni céges meeting-eken, consulting/project teams-es baromságokon meg céges bulikon (szűk körben a csapatépítő belefér).


A jelenlegi munkám nem ilyen (gazdasági terület) és váltani akarok, akár új szakma kitanulásával, mert pszichésen kezd kikészíteni és végre szeretnék egy kis nyugalmat az életemben. Ja és ne diplomát igénylő szakma legyen, mert már nem fér bele, hogy +4 évet tanuljak meg még dolgozzak is mellette szóval max OKJ.



2022. jan. 16. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mit dolgozol pontosan?
2022. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Megírtam a kérdésemben. Amúgy egy Dél-Dunántúli cég pénzügyi osztályán dolgozom, egész nap telefonálgatás, szaladgálás ide-oda, ilyen-olyan problémák, számlák intézése/tisztázása a partnerekkel stb. és elegem van ebből a mókuskerékből.
2022. jan. 16. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
De akkor ezzel a munkából van eleged. Bár te tudod.
2022. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Home office a barátod
2022. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Oké, de azon belül mi?
2022. jan. 17. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Home office - programozó


Van nap amikor anyámon kivul senkivel sem beszélek, max reggel hanghivasban 5percet a kollegakkal es ennyi amugy egyedul dolgozom es irasban kommunikalunk a cegben.

2022. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Elég furcsa ezt elhinni. Hogy beszéled meg az ügyféligényeket írásban? Hol vannak a teams-es megbeszélések, a projekt-konzultációk? Írásban hogy lehet visszacsatolást kapni az ügyéligényekről?
2022. márc. 13. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!