Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jeleznéd-e ezt a feletteseid...

Jeleznéd-e ezt a feletteseid felé?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdett nálunk egy srác dolgozni, de eléggé furcsán viselkedik. Folyamatosan az előző munkahelyeiről panaszkodik, hogy milyen rossz volt ott neki és mennyi sérelem érte. Emiatt eléggé kriptahangulat van bent, ráadásul mindezt megfejeli azzal, hogy még a korábbi főnökeivel folytatott levelezéseket is mutogatni akart nekem, amit elutasítottam, mivel semmi közöm hozzá + szerintem semennyire se etikus a korábbi helyeivel szemben. Elmentünk egy helyre ebédelni, ahol korábbi kollégákkal futott össze, és bújkálni kezdett, hogy ne vegyék észre. Mivel a közvetlen felettesem másik városban van, ezért ő ezeket a dolgokat nem látja, viszont sz@rkavaró se akarok lenni...
2022. jan. 17. 02:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb, hozzászólásban kifejtem.
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ja, elég gáz a pali, de csak emiatt nem veszélyeztetném a megélhetését.

Egyszer majdcsak kifogy a sztorikból, vagy levágja, hogy senki sem kíváncsi rá.

Ha huzamosabb ideig nem áll le, akkor ja, menjél a főnökhöz, de egy hét után nem érzem indokoltnak.

De az még egyenesebb lenne, ha közvetlenül vele beszélnétek erről. Ha már most nyomott a hangulat, akkor képzeld el milyen lenne ha egyszer csak a semmiből leb..szná a főnök, hogy ne beszéljen már annyit. Akkor rátok haragudna úgy, mint most az előző munkatársaira.

2022. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

éretlen, ennyi.

ne foglalkozz vele.

egy munkatárs, egy senki és kész.

2022. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1, igazad van, azt hiszem, beszélgetek vele erről.
2022. jan. 17. 03:19
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem jeleznem, ez semmi, nyilvan leall majd vele, most meg friss neki a dolog, mivel nalatok meg uj, ezert inkabb a regi dolgokrol tud beszelni, de majd elmulik es becsatlakozik a jelenlegi melohelyes temakba. Ennyi. Mondjuk eleg cinkes, hogy bujkal a volt kollegak elol xD
2022. jan. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 pedig így történt, magam se hittem el.


Hát nem tudom, szerintem akkor se normális, hogy az előző munjahelye levelezését mutogatja nekünk. Mi van, ha a miénknek is ez a sorsa?

2022. jan. 17. 03:42
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

#5: "Mi van, ha a miénknek is ez a sorsa?"


Ne irkáljatok neki cinkes dolgokat és szevasz.

2022. jan. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A felettesek ilyenekre fo*nak beleszólni, így inkább ti mondjátok.
2022. jan. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell helyre rakni nem a feletteseteknek. Mondjátok el neki, hogy megértitek, hogy neki szar volt, ott, de most más helyen van ide koncentráljon, a másikat zárja le.
2022. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozta még fel a sérelmeit.

A főnöknek nem kell szólni, intezzetek el egymás között.

2022. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ milyen helyről beszélünk.


Raktárban dolgozó munkásként nem hiszem, hogy releváns és fontos ilyenekkel zavarni a közvetlen főnököt.


Nagy multinál irodai munkánál már érdemes tovább adni, hogy zavar téged ez a dolog.

Rengeteg embert kirugnak multiknál, mert társaság bomlasztók, nem illenek a csapatba, szóval el fontos információ és a kollégádnak is jobb ha az elején elcsípik ezt a viselkedést és korrigálják nem majd pár hónap mulva egy értékelésen kijön, hogy a 10 munkatársából 9 utálja és ezután kérdés nélkül kirugják.

2022. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!