Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jeleznéd-e ezt a feletteseid...

Jeleznéd-e ezt a feletteseid felé?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdett nálunk egy srác dolgozni, de eléggé furcsán viselkedik. Folyamatosan az előző munkahelyeiről panaszkodik, hogy milyen rossz volt ott neki és mennyi sérelem érte. Emiatt eléggé kriptahangulat van bent, ráadásul mindezt megfejeli azzal, hogy még a korábbi főnökeivel folytatott levelezéseket is mutogatni akart nekem, amit elutasítottam, mivel semmi közöm hozzá + szerintem semennyire se etikus a korábbi helyeivel szemben. Elmentünk egy helyre ebédelni, ahol korábbi kollégákkal futott össze, és bújkálni kezdett, hogy ne vegyék észre. Mivel a közvetlen felettesem másik városban van, ezért ő ezeket a dolgokat nem látja, viszont sz@rkavaró se akarok lenni...
2022. jan. 17. 02:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egy közepes cég vagyunk, irodai munkáról van szó. Nálunk nincs nagyon éves értékelés (én legalábbis nem találkoztam vele 3 év alatt).
2022. jan. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!