Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagytatok màr ott munkahelyet...

Hagytatok màr ott munkahelyet amiatt hogy a főnök szimpatizàlt,polcra emelt alkalmazottakat? Mennyire tartjàtok hitelesnek az ilyen céget?

Figyelt kérdés
Persze mondanom sem kell azok az alkalmazottak nem voltak kiemelkedően jók,némelyeke még középszerű munkàsoknak sem mondhatók közülük.Szàmomra ez felhàborító,komolytalan hozzààllàs a dolgokhoz.Az meg egyenesen sértő,önérzetet romboló,hogy külön privilégiumokat élveznek olyan munkàsokkal szemben akik igyekeznek és felülmúljàk őket tudàsban.
2022. jan. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha dolgozni járok nem azt szoktam nézni ki mit csinál, hanem hogy valahogy én végig szenvedjem valahogy a napot, semmi közöm ahhoz ki hogyan végzi a munkáját, ha tegyük fel egy gyárban vagyunk felőlem aztán fel is robbanhat az egész a p..ba csak én ne legyek ott.


Egyszóval magasról szarok rá ki mit csinál.

2022. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze előfordult hogy kivételezettek voltak, amikor túl ment egy szinten, én is szartam a munkába, többet voltam oda szüneten, hanyagul csináltam, és vártam a reakciót, a vége az lett hogy volt egy választékos beszélgetésünk a műszakvezető és köztem, elmondtam neki hogy mi a helyzet, ő pedig kérte hogy ne legyen belőle balhé....
2022. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagytam ott, elegem lett egy idő után, a hely pedig amúgy is sz.r volt, kevés fizuért és a nagyobb főnökség sem foglalkozott semmivel. Annyiban nem értek egyet az #1-es válaszolóval, hogy nálunk, ha a polcra tett embereknek nem volt kedvük megcsinálni a munkájukat, nekünk passzolták le, emellett a plusz bért viszont ők kapták, szóval attól, hogy leszarom ki mit csinál, ez bicskanyitogató, hogy az én munkámért a pénzt is elteszik.
2022. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es pont ez az hogy tul tud menni egy szinten...szinten az a helyzet kedvetlenebb,feluletesebb lettem,nincs mar bennem lendulet,hogy valamit ujitsak,kiterjedjen a figyelmem reszletekre ugyis a masik viszi a palmat.

3-as igen vagy ameddig ok ucsorognek,kihuzzak magukat a munkabol a masik nyomja helyettuk is.

2022. jan. 17. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd abba az irigykedést, magadnak ártasz vele.
2022. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát nézd, kb. minden munkahelyen ez a helyzet, hiába váltogatsz.
2022. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaszinó éttermében dolgozva olyan volt, hogy egy kolléganő kihúzta magát a hajnal háromig tartó esti-éjszakai műszak alól avval, hogy ő akkor fél hazamenni, és így engem szinte mindig oda osztottak be. Így például neki nagy műszak végi takarítást sem kellett soha csinálnia. Fél év után otthagytam.
2022. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!