Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manuális tesztelő állásinterjú...

Manuális tesztelő állásinterjúra mit készüljek?

Figyelt kérdés
Ma 2-kor lesz állásinterjúm, tudom már késő készülni, de azért szívesen átnéznék dolgokat. Direkt nem szoftverfejlesztőnek jelentkezem, mert fejből nem tudok ciklusokat írni, stb. Remélem nem azokat fogják kérdezni...

2022. jan. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
na milyen volt az interjú?
2022. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes volt. Feltettek 50 kérdést teszteléssel kapcsolatban, kb tudtam 5-re a kérdést, a többi 45-re nemtudommal válaszoltam. Tegnap küldték az emailt, hogy döntöttek és átmentem. Fogalmam nincs, hogy. Szóval lesz egy 2. interjú, ami elvileg csak ilyen baráti beszélgetés. Még gondolkodom, hogy megéri-e egyáltalán, mert semmi értelme, ha első héten kirúgnak a 0 tudásommal.
2022. jan. 29. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
hát akkor hajrá hajrá! sok sikert! ha összejön sem fognak kirúgni "0" tudással, mert az előszűrésen már átmentél. nem tudom, melyik cég, de lehet nem a tudásod volt a feltérképezendő, hanem a személyiséged. multiknál divatba jöttek az olyan recruiterek, akik inkább azt nézik, hogy a személyiséged beilleszkedik-e a csapatba. a tréningeket amúgy is leadják 3-4 hét alatt, azt mindenki meg tudja tanulni.
2022. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége végül,hogy döntöttél?
2022. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megtörtént a 2. interjú, továbbjutottam a 3. körre, ami egy 1 hetes oktatás vizsgával. A vizsgán elértem 33%-ot, megbuktam, nem vettek fel.
2022. febr. 15. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen kérdések voltak?
2022. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elméletből hasonlóak mint 1. állásinterjún. Most így hirtelen nem jutnak eszembe, mivel meg sem tudtam őket válaszolni sajnos... Strainchain vagy mi. Meg fatalerror, error, stb.

Gyakorlatból SQL volt és grep.

Beadandó hibajegy.

2022. febr. 15. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem egy 0km-es interjú volt.
2022. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen
2022. febr. 15. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnálom. :(
2022. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!