Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én gyári munkás vagyok és...

Ha én gyári munkás vagyok és ugyan úgy egy gyári munkással akarok össze jönni hol lehet a neten őket meg ismerni?

Figyelt kérdés
Ha a saját korosztályom és ugyan úgy szingli gyári munkás érdekelne hol tudnám a neten meg ismerni?

2022. jan. 20. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tinderen.

Vagy a gyárban is lehet.

3-4 ismerkedés után már nem is kell keresni mert jönni fognak maguktól.

2022. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9:

1. Napi 24h együtt? Na meg munkahelyről felszedni valakit... Mi van, ha nem működik, utána f/sza lesz együtt dolgozni

2. Nem? Ez nem munkakörfüggő, sőt...

3. Nem? Ez sem munkakörfüggő, sőt...

2022. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csak egy gyárban nem egy soron meg egy helyen.

Egy gyárban egy műszakban több száz ember van együtt.

12-es válaszoló félre értet engem.

És sokkal jobb ha gyári munkás gyári munkással van együtt mert akik nem dolgoztak benne azt se tudják mi hogy müködik és még le is nézik őket csak mert gyári melosok ezekből lett elegem.

2022. jan. 20. 20:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Én gyárban dolgozom, sosem volt pasim a gyárból, még sem nézett le soha senki és mindig sikerült értelmes pasikat kifognom az évek alatt, pedig én is csak egyszerű operátor vagyok.

Soha egy pasi szemében sem voltam ezért kevesebb, úgyhogy nem tudom te kikkel ismerkedsz, de ez az állandó általánosítás kiborító...

28 /N

2022. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyári munkás vagyok és házas. Egyébként nem kell lenézni a melósokat mert kb 2x annyit keresek mint egy átlag irodista.
2022. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!