Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A multik azért találták ki...

A multik azért találták ki Covid után, hogy legyen hibrid rendszer, mert a milliókat kereső főnökök nem bírják ki otthon a feleségüket, és ezért másokat is meg akarnak...megnehezíteni az életüket?

Figyelt kérdés
Más okot nem látok? Szerintetek? 2024 van, nem 2019.

máj. 22. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert rengetegen követelték a home office-t. Ahol pedig az nem is volt rendesen kivitelezhető, valamilyen "hibrid rendszer" általában elfogadható kompromisszumos megoldásként a munkáltatól, munkavállalók nagy részének is.
máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, hanem azért, hogy a magadfajta ne egész nap hentai videókat nézegessen munkaidőben.
máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért, hogy a magadfajta kérdéseket tudjon kiírni erről egy noname oldalra.
máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem volt megoldható a home office, ott kellett részben bejárni.
máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha hagyták volna érvényesülni egy az egyben a "homok ofiszt", akkor kiesne egy csomó lépcső - "munka" tekintetében - a munkahelyeken, - azonnal fény derülne arra, hogy valójában mennyi addig "valakire" nincs semmilyen szükség, mert csak jó pénzért túlélni jár(t) be a munkahelyére.

Kéz kezet mos!

máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Most nem azért mondom, de a "gonosz főnökökök" pont azok akiknek tök mindegy, hogy bent vannak-e vagy sem, mert Covid előtt sem az irodában ültek.


Az viszont nem mindegy, hogy a munkaerő dolgozik a pénzéért, vagy otthon ül és gyakorizik.

máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Én azt látom, hogy "hómoffiszban" nagyjából soha senki nem volt elérhető, volt olyan munkatársunk aki állítólag "dolgozott", gyakorlatban nem tudtuk mit csinált 1 hónapon át.


Személyesen egy csomó mindent el lehet intézni, pillanatok alatt át lehet beszélni. Átmegyek a szomszéd asztalhoz és kész. Máskor meg írtam e-mailt aztán 2 nap múlva kaptam választ rá cégen belül attól, aki mellettem ülne amúgy.

máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7) igen, de nem mindenki szereti ezt. Én pl itt külfdön dolgozom, s heti kétszer be vagyunk rendelve, hogy csehul beszeljenek valamirol a fejem felett meg kavezgassanak mellettem.
máj. 23. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Amíg be kellett járni, azt csináltuk haverral hogy nyitottunk ilyen fake meetingeket, aztán beültünk PSezni az egyik meeting roomba, vagy kimentünk sörözni a kocsmába, ez négy évig ment, soha senkinek nem tűnt fel. Most így HO-ból jobb, könnyebb megoldani a PSezést, meg pia is van itthon, szóval ki se kell menni.
máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert tényleg nagy igény lett a HO-ra, és mivel az elég sok helyen nem megoldható hosszútávon, megjelent a hibrid rendszer, ami afféle kompromisszum, köztes megoldás a munkáltatónak és a dolgozónak.
máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!