Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanában (elmúlt 1 év)...

Mostanában (elmúlt 1 év) elkezdtem utálni a munkámat, ami nagyon szerettem?

Figyelt kérdés

Vezető vagyok egy multinál, 14 fős csapatot irányítok, közgáz diplomám van, most csinálom a mestert. Nyáron házasodtunk, imádom a feleséget, most várandós. Kb egy éve elkezdett elromlani valami. A vezetőm sose dícsér, csak a lebaszás jön, Kollégáimnak alig van munkakedve, hisztik mennek stb. Top csapat voltunk együtt, most egy új mérést találtak ki, amiben nem vagyunk jók. Juttatásokkal kb átlag havi nettó 600

Ezret keresek, de már csak ez az egyetlen ami itt tart. Mit tennétek? Tudom, hogy másoknak sokkal nagyobb gondjaik vannak, mégse tudom, hogy mi tévő legyek.



2022. jan. 21. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, már csak az infláció miatt is érdemes 2-3 évente váltani, mert így kedvezőbb fizetést tudsz kérni, mint amit mint béremelést kapsz.


Szóval ja, mennék.

2022. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem érzem jól magam, én tuti váltanék.


A nettó 600 nem egy extra fizu, hogy amiatt megérje szenvedni egy melóhelyen.


Ha jó vagy a szakmádban, tuti kapni fognak érted máshol is, akár magasabb fizuért is.

2022. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress barátokat, munkahelyen kívül.

Én itt gyakorin találtam magamnak egy jó túratársat, és valamelyest segít ez, van kedvem kimozdulni, van kivel. Hidd el jó lesz. ;)

A 600 nettó nem kevés, de nem elkölthetetlen. A pénz nem boldogít, az apró örömteli dolgok meg nem megvehetőek.

Sok sikert! ;)

2022. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok helyen van ez így, és jól meg kell gondolni, mert én is futottam bele hogy egyik csak rosszabb volt mint a másik…

Emiatt, plusz a stabilitás miatt én azt mondanám, hogy ha amúgy nem stresszelsz a főnököd vagy egyéb miatt, akkor először megpróbálnám ott megjavítani a dolgokat, főleg, ha korábban jó volt.


Mi miatt romlott el? Pénz miatt elégedetlenek az emberek?


De neked kell tudnod, vezetőként neked is van kis ráhatásod a dolgokra. A főnöködet mondjuk nehezebb megjavítani, de nyugodtan adhatsz neki visszajelzést te is..


Persze te tudod, ha már nem is akarsz vagy semmi sem jó tényleg, akkor meg nézegess.. én tapasztalatból mondom, ha a pénz ok, akkor csak akkor érdemes váltani, ha tényleg utálod vagy depresszióssá, vagy stresszessé/beteggé tesz… mert egy új hely mindig lutri, de ha rossz, akkor már nincs mit veszíteni és érdemes kockáztatni.

2023. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja amigy most nézem a kérdésed tavalyi januári, és már akkor is 1 évet írtál h xar..


Tehát már 2 éve senyvedsz.. Ha ennyire ott hagynám és nem motivál még mindig, akkor válts.

2023. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!