Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én reagálom túl, hogy a...

Csak én reagálom túl, hogy a pozíciómba kerülő ember már most átrendezi az irodát?

Figyelt kérdés
Még betanuláson van. Többször átrendezgette a szekrényeket, nem egyszer a megkérdezésem nélkül. Eddig nem szóltam, de lehet, megemlítem neki, hogy legalább várja meg, amíg elmegyek. A felettes eddig rendben találta a körülményeket. Vagy csak fontosnak akar látszani előttem?

2022. jan. 22. 13:31
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Ez a te nézőpontod, amit olvashattunk.

Lehet a valóság meg az, hogy teljes átláthatalan káoszban dolgoztál eddig, dzsuvás volt minden polc, muszáj volt rendezzen.


Én megvártam volna míg lelépsz, de akkor is, ezt te reagálod túl, nem tök mindegy neked, mit csinál az irodban? Úgy is lelépsz.

2022. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, hacsak nem volt hatalmas rendetlenség, megvárhatta volna míg otthagyod a helyet. Illendőbb lett volna.
2022. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A dzsuvás alatt mit gondolsz? Nincs kosz, ételmaradék, szemét. Ezt szokták is fentről ellenőrizni. Ez inkább cukkolásnak, erőfitogtatásnak tűnik.
2022. jan. 22. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is ez ment, csak az ürgét nem az én helyemre vették fel, hanem a menedzserem helyére.


Végre megvalósította szakszerűen a dolgokat. Előtte én hiába szóltam a saját szakértelmem alapján, hogy hülyeséget csinálunk és ez módszertanilag egy hányás, mivel kis ember vagyok pozíciót tekintve még, nem vettek komolyan, nekem kellett alkalmazkodnom és lemészárolnom a saját szakterületem.


Aztán jött ez a fickó és mindent kifüstölt, amit eddig gányolt a többi idióta és istenem, végre rájuk parancsolt, hogy a munka "nemszeretem" részét is el kell mostantól végezni, nem csak kiválogatni a szimpi dolgokat és abból összebaszni valamit

2022. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Kis hal vagyok én is, tehát ha oltári rendetlenség lett volna, akkor a mi irodánk még az utódom megjelenése előtt nem kapott volna jó pontot, amikor a főnökség ellenőrzött mindenhol. A kérdésem az lenne, hogy hagyjam, levegőnek nézzenek továbbra is vagy finoman jelezzem a kérésemet? Nem olyan egyszerű ez a dolog, amikor munkaidő után is még keresed a munkavégzéshez szükséges eszközöket, mert valaki elpakolta.
2022. jan. 22. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltetlenul neznek levegonek es nem is gondolom, h dzsuvas lett volna.

Nem tudom, h pontosan milyen munkakorben dolgoztok,de velem is elofordult, h megkaptam mas munkahelyet es atrendeztem, foleg a papirokat, a sajat rendszerem szerint, ahogy nekem konnyebb atlatni.

Ha nagyon zavar, akkor tedd finoman szova, mert egyszer majd csak kirobbansz.

Te felmondtal/athelyeznek?

2022. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy áthelyeznek. Bár nem lepődnék meg, ha kitúrtak volna.
2022. jan. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!