Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet az olyan munkatársa...

Hogy lehet az olyan munkatársat leállítani akinek egész nap szófos@sa van és mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne egyszerubb elfogadni, hogy o ilyen es nem odafigyelni amikor eloadja magat?
2022. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem, mert folyamatosan dumáló ember mellett nem lehet felelősségteljes munkát végezni.
2022. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem tudsz koncentrálni, és hibázol, gondolom téged b... szarint le a főnök, és nem a szófosót.


Az tényleg igaz, hogy kulturáltan nem tudod lerendezni. Lesz jópár veszekedésed vele, mert ő megváltozni nem fog.

2022. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"Kapsz 5 percet, hogy elmond, amit akarsz, utána a munkára koncentrálunk".
2022. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Nekem is volt ilyen kollegám, aki nem mellesleg azóta már az egyik legjobb barátnőm.


Eleinte borzasztóan idegesítő volt, amikor azt hittem hogy végre abba hagyja folytatta másik témával.


Én abszolút nyitott vagyok az onfejlesztessel kapcsolatban, így szeretek sokszor kívülállóként megtapasztalni azt ami velem vagy körülöttem zajlik.


Tudtam hogy egy valami idegesít, próbáltam rájönni a megoldásra.

Először én is azt tettem amit az előttem lévők írtak, hogy szólok neki hogy így nem tudok dolgozni, koncentrálni de nem sokat ért.


Aztán próbáltam jobban megismerni és ezáltal tudatosan elfogadni azt amilyen Ő.

Így is lett, sokat beszéltem vele, és odafigyeltem rá.


Mert közben rájöttem hogy ami a másikban idegesít az az én problémám és nem az övé.


Majd amikor már tényleg jobban ismertük egymást mint sima kollégák én osszinten elmondtam neki, hogy roppant zavaró amikor az irodán belül mindenféle magánéleti dolgokat hoz fel, hivatkoztam arra hogy én az a fajta ember vagyok aki egy dologra képes koncentrálni mert így fixen nem hibazok. És megértette.. igaz többször kellett beszélni vele ezzel kapcsolatban. Sokszor igen kellemetlen volt részemről..és neki is. De a tiszta Kommunikacio elengedhetetlen a hosszútávú együttműködésnél.. tudod ezeknek az embereknek is mint mindneki másnak lelki bajai vannak.. azért beszélnek állandóan hogy ne kelljen a belső hangjukat hallatatni… azóta ő is ismer engem, hogy én mit nem szeretek és én is öt.. ehhez kell egyfajta nyitottság, elfogadás őszinteség.


Remelem tudtam segíteni. :)

2022. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!