Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan miért gondolják azt...

Sokan miért gondolják azt hogy a munkahelyen kötelező barátkozni és társadalmi életet élni és aki csak dolgozni jár oda azt kinézik kiközösítik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 18:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy beszélgetsz pár percig, még nem társadalmi élet. De látom nagyon nem értitek.


Én jól érzem magam a munkahelyemen, örülök, hogy van 2 kedves munkatársam van akikkel jól kijövünk egymással. 😊 De ti csak főjetek a levetekben, mert napi 8 órába nehogy már beleférjen pár kedves szó, meg egymás megismerése. 😃

2022. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
21: Dolgoztam én már olyan emberekkel, akik örülhettek, hogy köszönésre méltattam őket, nemhogy még kedvesen trécseljek. Sajnos nem te választod ki, hogy milyenfajta népséggel melózol.
2022. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
26%

" Na most, ezt igazából el kellene, hogy fogadják, legalábbis egy normális világban ez így működne."


Normális világban az az ember alapból nem mond ilyen dolgokat, így nincs mit "elfogadni".

2022. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
58%
23: Normális világban az új kolléga befogadását attól teszik függővé, hogy a munkáját hogy végzi. Nem pedig attól, hogy melyik pártra szavaz, melyik focicsapatnak drukkol, melyik nemhez vonzódik, ésatöbbi. Hányszor hallani, hogy ilyen okokból utálják ki.
2022. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%
Miért lett lepontozva a 24-esem? Talán valakik magukra ismertek a kritikámból?
2022. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

Mondom, megy a lepontozás. A rosszindulatú, proli kommentelőket általában dühíti, ha egy kommentben, kritikai leírásban a saját személyiségüket látják viszont. :)


Amúgy avval a helyzettel, hogy mindenki csak a munka kapcsán szóljon a dolgozóhoz, és ő is ezt teszi, akkor szokott gond lenni (legalábbis az elején), amikor utóbbi szituáció adódik, tehát hogy kénytelen ő megszólítani a kollégáit, mert a munkamenet épp úgy kívánja. Ilyenkor rendre olyasmi beszólásokat kap, mint hogy "Jé, tudsz beszélni?" meg "Nézd mán, megszólalt!". Az átlag magyar dolgozó nem képes elfogadni, ha valaki kicsit más.

2022. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
#26 Azért pontoznak le, mert a saját alapvető szociális és kommunikációs képességeid hiányát a másik fél hibájaként írod le. Attól hogy mindenkit leprolizol, még nem lesz igazad.
2022. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%
27: Tehát az kommunikációs képességhiány, hogy nem pártolom, hogy valakit egy munkahelyen politikai vagy nemi hovatartozás alapján kiközösítsenek?
2022. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, miért, egy munjaközi szünetben szerinted csak politikáról, meg nemi hovatartozásról lehet beszélni? Ép eszű ember még a családjában sem beszél ilyenekről, nemhogy munkahelyen. 😂😂😂
2022. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
64%
29: Amikor például közmunkát dolgoztam, ott 90%-ban a szex volt a téma.
2022. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!