Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy étterem - pub hogy lehet...

Egy étterem - pub hogy lehet este 11kor sőt éjfélkor fullon? Ezek hogy mennek másnap dolgozni? Én 22hkor legkésőbb ágyban vagyok mert másnap csörög a vekker

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 18:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha péntek és szombat este vannak tele, akkor másnap valószínűleg nem dolgoznak. Napokat legalábbis nem írtál.
2022. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem minden este o az, aki ott ul, es egyszer mindenki kibirja?
2022. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki dolgozik hétfőtől péntekig pl.
2022. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki műszakos munkarendben dolgozik, nem hétfő-péntek a munkahete, lehet szabadnapos, nem dolgozik egyáltalán, szabadságon van, kötetlen munkaideje van, délutános, stb


Milliónyi "munkaidő " létezik.

2022. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk hétfőtől péntekig dolgozom, reggeltől. De simán van évente párszor, hogy elmegyünk hét közben is szórakozni. Ha 1-ig buli van, 2-re otthon vagyok, akkor még fel tudok kelni reggel és munkaképes állapotban leszek, ugyanis nem szoktam totálkárosra inni magam. Ez arra is jó egyébként, hogy ne költsön el az ember vagyonokat.
2022. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Ha nem egy kis falu kocsmájáról van szó, hanem Budapesten vagy nagyobb vidéki városben egy aránylag jól menő hely, ott simán összejön annyi ember, aki nem dolgozik másnap, egyetemista, délelőttös, nem nyugdíjas, ezért egy héten egyszer belefér neki, ha mondjuk csak 6-7 órát alszik (pl hétköznap este bemegyek városba mondjuk barátokkal találkozni, mondjuk iszom max 2-3 sört, benn vagyok 12-ig, majd másnap reggel felkelek nem a legkipihentebben, ellenben már biztosan színjózanon, abban pl mi kifogásolnivaló van, ha megcsinálom max egy héten egyszer?). Másrészt van a világon péntek szombat is, amikor pont nem érdekel, hogy mikor érek haza, másnap úgysem dolgozom.

Arra meg nem tudok mit mondani, hogy neked nem fér bele, sajnálom. Messze nem vagyok gazdag vagy ilyesmi, viszont van egy normális végzettségem, amivel kezdőként is kapok annyit, hogy ne legyen megterhelő mondjuk heti rendszerességel elmenni valami kajára meg pár italra, és valószínűleg ha nem is ez az átlag, de aránylag sokan vannak még így :)

2022. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én például 10:00 és 16:00 között dolgozom, a munkahelyem pedig negyedóra sétányira van a lakásomtól, így nekem teljesen belefér, ha csak hajnali egy körül érek haza, ugyanúgy van időm pihenni.


Szerdán például hajnali egy körül értem haza, mert 19:00 és 22:00 között egy előadáson voltam, aztán pár baráttal beültem pár koktélra. Évente csak párszor szoktam étterembe menni, így beülni akár kávéra, akár teára, akár koktélra pedig gyakran szoktam, de anyagilag nem nagy kiadás, mert sok máson spórolni tudok. Egy átlag dohányos a sokszorosát költi el cigarettára.


A kérdésedre válaszolva, restaurátorként dolgozom egy múzeumban, mellette nyelvórákat tartok.

2022. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Délutáni műszakkal, 2 órai kezdéssel nem csak a 8 órás alvás fér bele.
2022. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
Nagyrészt munkanélküliek, közmunkások és egyetemisták vannak ott vasárnaptól csütörtökig. Pénteken és szombaton meg bárki, aki irodai munkarendben dolgozik. 😊
2022. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

" közmunkások"


Világos. 10-20-30-50E/este csak egy közmunkás költhet el akinek eleve 57 a nettója /hó. Világos.

2022. jan. 23. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!