Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudták már meg az akkori...

Tudták már meg az akkori munkahelyeden, hogy interjúra jársz el, máshova jelentkeztél?

Figyelt kérdés

Milyen volt a reakció a felettesedtől?

Kollégáktól?


2022. jan. 24. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondtam csak meg, amikor rosszul érintette volna a céget, ha nem tud felkészülni az esetleges távozásomra. És elég jól indokolt volt, hogy azt az ajánlatot el kell fogadnom, ha megkapom szóval nem volt belőle gáz, akkor sem lett volna, ha utána maradok.


Szerintem az a lényeg, hogy legyenek világos nekik mit csinálsz, ha már egyszer megtudták. Szerintem elég sok emberrel lehet világosan beszélni és érteni fogja, de persze vannak akik meg megsértődnek.


Szóval össz vissz szerencsésebb, ha akkor van ez közölve, ha már megvan az állás és megy az ember. De vannak kivételek.

2022. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer már júliusban szóltam a főnökömnek, hogy október környékén tervezek elköltözni az országból, úgyhogy úgy vonjon be nagyobb projektekbe, hogy nem biztos, hogy végig tudom őket vinni. Nagyon korrektül kezelte, felkereste azt az embert aki az ő pozíciójában volt a célországomban, hogy hátha van náluk üresedés amire átvehetnének. Nem volt üresedés, de bármikor mehettem interjúzni, nem volt belőle probléma. A kollégák is tudtak róla, nem csinált belőle senki sem ügyet, még egy tök jó búcsúbulit is szerveztek nekem. Máshol nem volt ilyen a légkör, ott csak akkor szóltam amikor már megvolt az új állás, a mostani helyen meg nagyon jól érzem magam és nem tervezek lelépni.
2022. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem mondom el, amíg nem 100%, hogy távozok. 1 hónapja így is van a cégnek, hogy megoldja a pótlásomat, vagy ráigérjen az új ajánlatra.
2022. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudták és kirúgtak mielőtt lett volna új hely. ez van. Júniustól kerestem helyet, júliusra megtudták azonnal kivágtak, új hely meg csak októberre lett.


Evvan.

2022. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

El szoktam mondani.

Aztán jelentkezek fizetésemelésért, hogy máshol többet ajánlottak.

Nem mindig örülnek neki és a fizetésemelés ötletére sokkal morcosabban néznek mint arra, hogy interjún voltam.


Egyik alkalommal egyből rám hívták a biztonságiakat és úgy kib.sztak az épületből mint macskát sz.rni.

Az utcasarkon állva kellett visszaadnom a mágneskártyám és slusszkulcsot.

2022. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert morcosak, még megillet téged a felmondási idő. Vagy elvégzett munka nélkül is utalták az utolsó havi fizut?
2022. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nomrál helyen ha okosak és ha elégedettek valakivel, akkor nem csinálnak ebből drámát, mert nyilván nem törülnek, hogy lelép, de még mindig jobb ha esetleg később visszajön, mintha el van mérgestve a viszony. Mert sokkal jobb egy olyan ember, aki már ismeri a céget és jól végezte a dolgot, mint valaki az utcáról, ahol sok idő elmegy majd a tanulással és még utána is kérdés, hogy milyen lesz.
2022. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarták kifizetni és a végkielégítést sem csak miután ügyvédet fogadtam.
2022. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam meg, mert nem volt biztos. Csak, amikor felvettek, akkor szóltam, két hét volt a felmondási idő.
2022. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!