Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen szóljak, hogy...

Új munkahelyen szóljak, hogy máshová is jelentkeztem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Költözés miatt sajnos fel kellett mondanom szeretett munkahelyemen és hónapok óta várom, hogy itt is legyen felvétel. Nemrég észrevettem, hogy keresnek embert és jelentkeztem. Miután ez megtörtént egy másik cégtől behívtak állásinterjúra és felvettek (jövő héten kezdek), csak hogy ez nem álmaim melója.. Tanácstalan vagyok. Szóljak bent, hogy máshonnan is várok hívást vagy tartsam titokban?
2016. aug. 8. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Tartsd titokban. És ha megvan a másik helyen az állás, akkor próbaidő alatt mindkét fél indoklás nélkül felmondhat.
2016. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy az állásinterjú pont akkor lesz mikor dolgozok..:/ De majd kitalálok valamit. Köszönöm a választ.
2016. aug. 8. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Legfeljebb beteget jelentesz arra a napra. Bárkinek lehet egy nap hasmenése.

Jól írja az 1-es

2016. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, azért táppénzre ne menj, mert akkor azonnali elbocsátás is lehet, munkahelyen válogatja. És ha megmondod, hogy tudnak-e másik időpontot mondani, mert dolgozol? Nem kell megmondanod, hogy új helyen dolgozol, szeretnél másik helyre menni, ezért jelentkeztél hozzájuk, bla, bla, egyszerűen kérj másik időpontot! Nehogy már kifogás legyen, hogy vkinek van munkája...
2016. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!