Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi a munkája?

Kinek mi a munkája?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném, ha leírnád mit dolgozol, mi az amit szeretsz benne és hogy mik a nehézségei. Érdekelnek a különböző szakmák, hogyan is zajlanak.
2022. jan. 25. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyesek életművésznek hívnak, mások naplopónak.
2022. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Aktatologató...
2022. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyári meló, azt szeretem benne, hogy nem halok éhen. Amit nem szeretek: 12 órázás, álló munka, éjszakázás, 10 perces szünetek, wcre csak 3 óránkét lehet kimenni, fél perced van a munkafolyamatodra, vagyis ki se fújhatod magad.
2022. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Vagyonőr

Alaphangon havi 192-240 óra meló, de itt be voltam jelentve és minden törvényesen ment. Havi 3 kiló minimum. Emellett elkezdtem másik helyen melózni, így votl, hogy 48-72, de még 96 órát is letoltam egybe, egyik helyről a másikra, duplázva egyik helyen majd vissza másikba. Így havi 400-480 órákat dolgoztam.

A munkakör annyi, hogy ülök és izomból verem. Viszont 2 év alatt letettem 6 szakmát és egy nyelvvizsgát, mert tudtam bent tanulni, a szabadidőmben pedig edzettem, aludtam, meg amit akartam. Bár jórészt a melókban aludtam 6-8-10 órát akár, ami havi 90-180 óra fizetett alvást jelent :D és szabadidőmben foglalkozhattam azzal amivel akartam. Bár bevallom így az ilyen 400-480 órákkal java részt csak bevásárlás, alvás 1-2 mozi/iszogatás és főleg mégtöbb alvás fért bele az időmbe és energiámba, mert azért kimerített agyilag. Viszont kinéztem már kb az összes értelmes filmet és sorozatot HBO GO-tól és Netflixről. Ilyen brékingbedekből 1,5 évadot toltam egy nap, meg vajákot egybe 1 nap alatt stb, mr robot, black mirror. Mindemellett melóban rendeltem a heti kaját, vagy bármit amit a lakásomba vagy kocsimba szerettem volna. Néha már gémelni is sajnáltam a szabadidőmet, mert azt fizetve is tudok, főleg filmezni stb :D Csak így kiég az ember, mert akkor edzésen meg szexen kívül mit csináljon otthon. Bár még a szex is néha meg van oldva. Bár annyit nem fizetnek azért, hogy ezért megérje az energiát kefélni xD - így két melóval nyilván megovlt a havi 5-7 kiló egyébként, most fogom ezt befejzni, mert azért spártai volt, de miért ne fiatalon, viszont most, hogy már vannak jobb szakmáim és nyelvvizsgám, mehet valami igényesebb karrier.


25/F

2022. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eladó.

Igazából szeretem csinálni, mikor forgalmas multinál dolgoztam, akkor azért, mert elrepült a nap, olyan termékekkel foglalkoztam, amiket szerettem, és jó fejek voltak a kollégák. Ami itt hátrány volt, hogy nagyon sokat vártak, gyakran nem értünk a feladatok végére, akkor jött a fizetetlen túlóra. Voltak mindenféle területi képviselők meg főnökök, aki nagyon éreztették hogy ők felettünk vannak, aztán közben sehol semmi, olyan munkaerőhiány van ilyen területen, hogy nekik kellett volna megköszönni, hogy van még emberük, nem pedig pöffeszkedni a semmire.

Most kis családias üzletben vagyok, itt egész nap tudok tanulni, olvasni még gyakorizni, mert alig van vevő. Cserébe lassan telik az idő, egyedül vagyok. Viszont a főnökök nem is cseszegetnek.

Ami mindekttőnél hátrány volt, az nyilván a pénz, meg a sok bunkó vevő. Nem lennék azért eladó egész életemben, ezért tanulok mellette. Csak annyira megszoktam már az évek alatt, hogy nehéz lesz váltani, pedig lassan zsebemben a diploma. De valahogy jobban tetszik egyelőre ez a munka, mint valami irodában ülni.

2022. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Programozó.

Az benne a nehéz, hogy folyamatosan tanulni kell mert mindig változik.

2022. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szociális terület, utálom.
2022. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Logisztikai cégnél beérkező fizetési felszólítások kivizsgálasa :D


Szeretem hogy teljes home office vagyok, sokkal kevésbe stresszes mint az előző munkám

2022. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!