Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésre jelentkezés...

Álláshirdetésre jelentkezés után mennyi idővel kereshetnek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, akár 3 év múlva is, de optimális esetben érdekel. :)

3 hete adtam be multihoz a jelentkezésemet (1000+fő) és semmi reakció nincs még. Álláskereső oldalon és a saját weboldalukon is fenn van még a hirdetés, lehetséges, hogy várják a többi jelentkezőt még.

De meddig? Mi a türelmi idő?

Gondolom felhívni semmi értelme őket, max kiszórnak érte, ha még nem tették.

Azért idegesít csak, mert nagyon szeretnék bekerülni, de nyilván több helyre is jelentkeztem (a többi nem a szakmámba illik) és ha azokra felvennének, hogy fogadjam el úgy, hogy erre meg még várok mint a Messiásra. :D


2022. jan. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Felejtsd el!


Ha még nem is töltötték be az állást, akinek tetszetős volt számukra az életrajza, azt már behívták interjúra.

Amúgy ha valami nagyon jó kis állásról van szó, akkor 99%, hogy eleve nem is keresnek senkit, valamelyik rokon majd betölti, csak formalitás az álláshirdetés.

2022. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
1000+ fős multinál dolgozom. Általában valami pozícióra folyton keresünk. Mivel a jelentkezések a rendszerben szinte azonnal látszanak, én pl másnap már fel szoktam hívni az érdekes jelölteket. Ha 3 hétig nem kerestek, azt kell mondjam, már nem is fognak.
2022. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2022. jan. 26. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:

1

Vidéken élek, a szakmámban kb 2 éve ez az első hirdetés 50 km-es körzetben. Lehetséges, hogy sokan rákaptak, én is baromira szerettem volna bekerülni. Igaz, nyelvismeretem nem olyan jó, mint kértek, de a felsőfokú végzettség előnyként volt feltüntetve, valamint pályakezdőket is várnak. Elméletileg…

Nagyon el vagyok most keseredve, reméltem, hogy legalább egy elutasításra méltatnak.

2022. jan. 26. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyi időt is felemészthet ez a várakozás! Van olyan cég akitől 1991 óta várom a kiértesítést, - de még mindig nem szóltak, hogy én vagyok-e a kiválasztott munkaerő vagy sem.
2022. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy jó ha az álláshirdetők 5%-a veszi a fáradságot, hogy jelezzen.
2022. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hét de van hogy, fél év is
2022. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!