Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor felvesznek végre egy...

Amikor felvesznek végre egy jó helyre, akkor hívnak be interjúra mégjobbra? Kockátatnátok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet amit nagyon akartam. Sajnos mire jelentkeztem volna betöltötték. Jelentkeznem kellett máshova, szerencsére ez is jó, de nyilván a másiknál jobbak a hosszútávú kilátások. Biztosat feladni bizonytalanért? Nem tudom most mi a francot tegyek, egyelőre próbaidőn vagyok a jelenleginél, nagyon kedves mindenki, szeretem a helyet és nem stresszes viszont nincs túl sok lehetőség. A másik ezzel szemben felelősségteljes, menőbb munkahely, lehetőségekkel. Ugyanakkor persze nem látok bele, és az ember nem mindig azt kapja amire számít. Nameg persze ha a kollégák nem olyanok, akkor biztosan nem érezném jól magam, sajnos nem vagyok egy közvetlen, társasági ember, iskolában is jobbára egyedül voltam, cikiztek, tehát ha bekerülnék egy durvább közegbe, megennének.
2022. jan. 26. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el oda ahova felvesznek.

Aztan majd keresel kozben, ha eleged van belole.

2022. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Hiányszakmában érdemes kockáztatni, ha sokáig kerestél normális állást, akkor nem hinném.
2022. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!