Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a műszakvezetőm szivat?

Figyelt kérdés
Már leszámoltam. Épp a felmondási időmet töltöm. Heti 5 nap 8 órában dolgozom, de elég kevés az ember így ha valaki táppénzre megy a másik 6-7 napot is dolgozik. Hétfőn pihenős lettem volna, de behívott, hogy mindenkèpp bekell menni mert nincs ember. Bementem lemondtam a dolgom, de mondtam, hogyha szombatig vissza jön egy táppénzes elmehessek azon a napon elintézi a hétfői dolgom. Mondta, hogy ha vissza jön mehetek. Megoldódott a dolog pénteken már munkába áll a kollégám hívtam is a műszakvezetőm aki a beosztást csinálja, hogy akkor szombaton nem mennék. De ő erre azt mondta, hogy mégsem tud elengedni. Ilyen ügyben mit csináljak? Nem tudom mostmár tovább tolni az elintézni valóm.

2022. jan. 27. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el tápénzre,de nem kötelező ledolgozni a felmondási időt.

Egyszerűen ne menj be ...3nap után kirúg...

Volt olyan munka helyem ahonnan 7 év után így jöttem el.

Mindenkit már felvettek a végén,(alkeszok,stb) elegem lett.

Azt mondta 1 hónap felmondási idő!3napig nem mentem be 4ik nap hivott adta a papirt! Utalta a beremet és rá azt hiszem 3-4napra mar ezen a jelenlegi munka helyemen keztem ami állami cég, 6éve vagyok itt!


Legegyszerübb ha nem papucskodsz,menj dokihoz hogy beteg vagy azt annyi.

2022. jan. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!