Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért voltak ilyen bunkók a...

Miért voltak ilyen bunkók a biztonsági őrök velem?

Figyelt kérdés

Munkahely első napján éjszakára hivtak diákmelóra. Bementem,es megkérdeztem a portán, hogy nekem hova kell mennem?

Erre köszönés nélkül felállt az őr es azt mondta “Ember, nézzél már körbe mekkora terület, honnan tudjam, hogy neked hova kell menni? Utána megint vissza kellett mennem Kulcsert, azt mondta most kerdeztem 2 perce, hogy kell e kulcs azt mondtad nem kell, ne szorakozzal már!!

Visszaszoktam volna, de az őrök nagyon izmosak voltak 😂


Hogy dolgozhatnak ilyen helyen ilyen bunkók?



#Bunkó, Biztonsági őr
2022. jan. 28. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Akárhol.

Sok őr azt érzi, hogy neki most valami nagy hatalma van és kifordulnak tole

2022. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyen hülyék,rá se ránts!

Ha meg épp beszólogatós kedvemben talál,akkor odaszúrok egy olyat,hogy mi van veled is bunkók voltak itt az első napodon?

2022. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok biztiőr ilyen lelkibeteg nyomorék f*sz. Egyik helyen ahol dolgoztam, volt egy ilyen vén fontoskodó román g*ci. Mindig habzott a szája hogy betartassa a szabályokat, meg zsebkiürítés cigi nem lehet nálad, me nem lehet dohányozni az üzem területén. Aztán azért rúgták ki a vén nyomoroncot, mert a wc-be cigizett.
2022. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ó, velem a kórházban keménykedett egy, amikor a beteg anyámnak akartam bevinni tiszta fehérneműt. Pont kicsúsztam a látogatási időből, mert az 3-5-ig van, nehogy odaérjen olyasvalaki, aki dolgozik.
2022. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
De most ezen miért vihogsz? Ha visszaszólsz, az ilyen még lehet meg is csapkod. Én tudod mikor maradnék ilyen alja helyen...
2022. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Meg ismertem egy másik biztit, ő már évekkel ezelőtt "Szia Urammal" köszönt az embereknek még mielőtt az egész mém meg sziauramozás divatba jött volna. Szóval ezek a biztiőrök az ultimate plebejusproletár aljanépek legalja.
2022. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló állatfaj még a hipermarketes szekus, aki, ha nem vásárolsz semmit, és a sétagalopp tempónál gyorsabban távozol, kapásból hátravitet motozásra, mert hogy tuti elcsóréltál valamit. Hatalomfitogtatás, meg valakinek zsarnok felesége van, és az általa generált stresszt adják ki a melóban.
2022. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Eleve úgy kellett volna rendezni az egészet, hogy egy kontakt személyhez, azaz egy fogadó személyhez kellett volna menned, és rá hivatkozva belépned, pl.: "A műszakvezetőhöz/alvezetőhöz/műszaki osztályvezetőhöz jöttem". Akkor már az őr is tudja, hogy kit keressen, és akkor nem válaszolt volna így. Igen, lehetett volna nyugisabb az őr is, de most te húztad ki a gyufát nála...
2022. jan. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen egy szakma volt ma már tele van nyugerekel akik kevés pénzért nem csinálnak semmit se.Én csak annyit mondtam hello erre mondták ne bunkozak mert ők 60 évesek.Mondanom se kel nem is maratam ilyen helyen ahol már a be járatnál szívatnak.
2022. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!