Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Wolt futárkodáshoz elég a 2GB...

Wolt futárkodáshoz elég a 2GB mobilnet?

Figyelt kérdés
GPS, alkalmazás használata. iPhone készüléket használnék. Előre is köszi! :)
2022. jan. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem elég
2022. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem max 1-2 hét alatt megenné.
2022. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön dolgozom egy másik futárcégnél, nekem maga a Scoober App mindössze ~150 mega netet fogyaszt havonta, pedig azon belül használom a GPS-t is és folyamatosan nézem. Emellett a discord kb 50 mega. Utóbbit a cégen belüli kommunikálásra használjuk. Havonta kb 56 órát dolgozom. Amikor jelentkeztem a munkára, akkor szerintem amúgy 2 giga mobilnetet vártak el.


Igazából most tökre lesokkolódtam, hogy milyen keveset fogyaszt az app, korábban még nem ellenőriztem.

2022. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Én 10GB-t használtam és ennyi kényelmesen elég volt.


Leginkább a telefonom aksija miatt aggódtam, mert 7-8 óra használat után már nagyon alacsonyan volt, így sokszor féltem, hogy nem bírja végig.


Külön powerbanket nem akartam használni, mert folyamatosan pörögtem és lelassított volna, de visszanézve lehet jobb ötlet lett volna.


(Iphone 11 pro-m van, aminek azért jónak számít az aksi ideje)

2022. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 15:00


Mi fogyasztott ennyit? Ennyire rosszul van kalibrálva az Wolt-os app fogyasztása? Nekem teljes munkaidőre is elég lenne a 2 giga.


#3 vagyok.

2022. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

FoodPandánál voltam és nem maga a foodpandás app fogyasztott sokat, hanem hogy ezek kívül használtam más appokat is.


Pl.: Időnként mértem mennyit km-t terek egy nap.


Az elején minden cím előtt a google maps-et tanulmányoztam.


Ha várni kellett facebook, instagram stb...

2022. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wolt futári munkához bőven elég 2GB mobilnet, tapasztalatból tudom.
2022. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!