Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tetszik ahogy beszélsz...

Arktika kérdése:

Nem tetszik ahogy beszélsz hozzám. Amíg nem tekintesz rám egyenrangú félként, addig nem fogok válaszolni/beszélgetni veled. Már Hányszor mondtátok volna ezt? Miért nézik le egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Pl munkahelyen, suliban a főnök kollégák tanárok, buszon vagy bárhol ahol egy idegen megszólít/elkezd beszélni rólad.
2022. jan. 29. 04:18
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Aki lenéz azt kerüld el.
2022. jan. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondom, és általában megéri.
2022. jan. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Humor Herold ***** válasza:
55%

Szerintem az esetek legnagyobb százalékában akit lenéznek és úgy érzi nem megfelelően szólnak hozzá, az aligha nyilvánul meg ilyen kimérten!

Ezek a lekezelések sértések is egyben, és a sértéseket nem viseli jól egy emberi lény sem.Úgyhogy a legtöbb ember elkezd forrni a dühtől, ki eltitkolva magába fojtva, ki teljesen nyíltan.Hol átlagos intenzitással, hol teljes agresszivitással.Magyarul vagy van valami reakció visszavágás gyanánt vagy ha nincs is akkor is megvan az egyénnek a fejében a szép kis véleménye a másikról.Ami legtöbbször nagyon gazdagon tartalmazza a szép magyar nyelvünk tág káromkodási kifejezéseit.És ehhez párosul jellemzően a jellegzetes sértett fejvágás, ami legtöbbször úgy tűnik kívülről nézve az arcmimika alapján, mintha valami komoly fogyatékosságban szenvedne az illető.

2022. jan. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van, lehetne ezt alkalmaznom nekem is pár emberrel szemben. Köszönöm a tippet:).
2022. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!