Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvesznek egy veled...

Ha felvesznek egy veled egyenrangú embert és te látod, hogy nem az igazi, akkor szólsz a vezetőségnek?

Figyelt kérdés
Ugyanazt a feladatot kapja, mint te. De látod, hogy nem végzi jól, több idő elteltével is rengeteg a kérdése, nem tudja az elvárt szinten végezni a feladatot.
2017. febr. 23. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én szólnék, persze nem hőbörögve és cél-tudatlanul. A vezetőségnek értékelnie kell hogy azért is van kritika a személy munkája iránt mert így a cégnek sem jó. Alátámasztott érvekkel kell bizonyítani az állatást hogy nem megfelelő arra a munkára a személy.
2017. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Miért szólnék? Nem én vagyok a főnöke.

Főleg, ha új, akkor bele kell tanulnia. Én is azt várnám el, hogy segítsenek új helyen, ne legyenek ellenségesek.

Akkor szólnék, ha hosszabb idő után olyan gond lenne, ami rám is hatással van, pl. nekem kell helyette dolgozni, vagy miatta nem tudom ellátni a saját feladatomat.

2017. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor szólnék ha megkérdeznék a véleményem, amúgy nem, mivel nem az én dolgom értékelni a kollégákat.
2017. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én esetemben az volt, hogy igazából látta a vezetőség is. Mert folyamatosan piszkálták ezzel, de volt egy olyan része is a munkájának, amit ők nem tudtak, mert idegen nyelven folyt.


Én nem akartam szólni, mert úgy voltam vele, hogy úgyis látják meg most minek árulkodjak.


Pár hónap elteltével volt egy beszélgetés a vezetőséggel, ahol elmondtam és akkor megkérdezték, hogy miért nem szóltam.

2017. febr. 23. 10:01
 5/6 A kérdező kommentje:
3, na igen pont ezt hiányoltam, hogy nem kérdezték a véleményem csak pár hónap elteltével azon az említett beszélgetésen.
2017. febr. 23. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolnek mert nem az en dolgom. Ha megkerdeznek a velemenyem, akkor elmondanam, de ezt eleg nehez elkepzelni, mert a fonok tudja mit csinal.
2017. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!