Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az emberek többsége arra...

Ha az emberek többsége arra panaszkodik a munkahelyen, hogy a roma vezető elvárja a maximumot mindenből és mindenkitől, de mikor értékelés van, akkor rengeteg kritikát kapnak negatív értelemben, tehát nem jó a munkájuk, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az is szokott a baj lenni, hogy mikor változtatást tervez a főnök, akkor ez nagy terjedelmű szokott lenni, emellett mindent rögtön kellene megoldani az embereknek, tehát nagyon rugalmasak és optimistának kell lenni, bármilyen véleményt kaptak eddig, esetleg később.


Van egy idősebb dolgozó, akinek a fia a cégnél dolgozik. Állítólag sok hibát szokott elkövetni, de azt szoktam látni, hogy rendesen dolgozik, mindig kérdezősködik is, ha valamit tenni akar. Mesélte már, hogy korábban valamiket kidobás miatt vitt az udvarra, erről képek is készültek, de majdnem kapott érte fegyelmit, holott a roma vezető is tudott a dologról. Nem akarok senkit bántani, meg szeretem a romákat, de nyugdíj előtt máshová akarják tenni az öreget, azért mert sokat hibázik, holott nagyon precíz. Mit kell tenni, ha igazságtalan a főnök, ezt az irányt képviseli a vezetőség is?


2022. febr. 1. 11:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*rugalmasnak
2022. febr. 1. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Többször is leírtad ide, hogy roma vezető, de nem egészen vágom, hogy ez miért fontos.


A vezető feladata az, hogy megkövetelje a jó munkát, fogadja az ellenőrzést,

ha van, és tegyen meg mindent a hiba korrigálása érdekében.


Vannak jobb és rosszabb vezetők nem csak romák között is.


Én csak azt látom, hogy szúrja a szemed, hogy roma a vezetőd, aki talán nem tökéletes.

2022. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint a főnöközős Balázska kérdés.
2022. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Forró a vére, csak a pénzt látja mindenben, ahogy a vezetők is.
2022. febr. 1. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden nem roma is.


Ennyi, leálltam a kérdés követésével.

2022. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam azt, hogy szeretem őket, de ő már többszörösen kiérdemelte és büszke is erre, hogy annak született.
2022. febr. 1. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne arra büszke, hogy roma? Én is büszke vagyok rá, de csak azért, mert sok célt elértem már (kemény munkával és kitartással), amit más gazdagabb családból származó magyar vagy egyéb származású ember nem ért el.

Mindezek mellett, pedig szeretném megmutatni, hogy vannak normális életet élő romák, hogy ha esetleg találkozol velem, majd elmondhatod, hogy igen én ismerek ‘egyet’ :)

2022. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!