Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éves értékelésnél mit szokás...

Éves értékelésnél mit szokás mondani ha megkérdezik én hogyan látom az előző egy évet?

Figyelt kérdés

Új cégnél vagyok (egyik SSC) és pár héten belül lesz esedékes. Gondolom a felettesem elmondja ő hogyan látja a dolgokat utána meg megkérdez engem.


Mennyire érdemes őszintének lenni?


2022. jan. 29. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit mondanak, téged nem fog befolyásolni. Legalábbis ezt a vonalat érdemes követni. Általában, hiába mondja el az ember a saját meglátásait, ami a papíron van, az fog dominálni. Eddig nekem minden betű számított, még akkor is, ha nem a valós értékelést adta vissza, manapság már, saját magam értékelését tartom elsődleges szempontnak.
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az SSC-kben komolyan szokták venni az ilyen értékeléseket, úgyhogy szerintem érdemes átgondolni, hogy tényleg, hogy érezted magad. Gondold át, hogy mi az ami tetszett és mi az ami nem. A problémákat fel lehet hozni, jó esetben akár valami megoldási javaslatot is tehetsz. Viszont olyan dolgokkal kapcsolatban ne panaszkodj, ami úgysem változhat, pl sz*r a meló, meg hasonlók.
2022. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!