Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a megoldás? Milyen munkát...

Mi a megoldás? Milyen munkát vállaljak?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anya vagyok, 2 éves kisfiamat amint beviszem bölcsibe azonnal megbetegszik, emiatt 3 munkahelyről rúgtak már ki. Apuka minimális összeggel tud segíteni. Sem az albérletre nem elég, sem a gyereknevelésre. Milyen munkát tudnék vállalni, amivel keresnék havi 200-at, úgy hogy a kisfiamat ki is venném a bölcsiből, tehát itthon dolgoznék. Teljesen kétségbe vagyok esve.
2022. febr. 1. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem írtad, h mi a szakmád, mihez ertesz...
2022. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Livejasmin.
2022. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Előbb kellene megteremteni a gyerekvállaláshoz szükséges dolgokat/lehetőségeket és csak aztán vállalni a kölköt. Nem tudom, hogy ez az emberek túlnyomó többségének miért olyan érthetetlen.
2022. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Apuka minimális összeggel tud segíteni.

Apuka annyival tud segíteni amennyit a bíróság gyerektartás címen megítélt.


Egyébként mi az, hogy apuka segít??? A nagynénéd az segít, a gyerek apjának a gyerek az az ő költsége! Te természetben neveled, ő a felét pénzben adja, így nevelitek fel 50-50%-ban a gyereket.

2022. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy mindenhez értek. Építőipartól kezdve a vendéglátáson át , a masszírozásig. Alap érettségim van, 14 eves koromtól dolgozom. Voltam diszpécser , műszakvezető, pénztáros , kőműves, értékesítő, vendéglátós, kiszállító. Bármit elvállalnék, ami kompatibilis azzal hogy ne kelljen bölcsibe vinnem. Rettentő vékonyka mivel mindig beteg le van gyengülve. Koraszülött így valószínűleg amiatt gyenge az immunrendszere. Már kivagyok lelkileg ettől.
2022. febr. 1. 22:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyéb részletekbe bele menni. “Miért vállaltad?” Mert szerettük volna! Köszönöm , a kérdést már vágták a fejemhez sokszor. Nem vagyok vele előrébb. Jelenleg még van munkahelyem, otthonunk, autó, minden. Mindent egyedül teremtettem meg. De ha elvesztem ezt a munkahelyet (már jelezte a főnököm , hogy baj van) a sok betegség miatt, akkor mindent bukok. Ezért szeretnék lépni és olyan munkát vállalni, melyből el tudom magunkat tartani.
2022. febr. 1. 22:52
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Ötös, a webcamozáshoz ezek irrelevánsak.
2022. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezek közül egy se home office tipusú meló...
2022. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

6# nagyon sokan szeretnék otthoni melóból eltartani a családot, sőt az akár több gyerekükkel is időt tölteni, amit valaki meg is fizet.

Nagyszülők? Nagynénik, szomszédok? Add el az autót, ovis koráig kihúzzátok az árából.

2022. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Online végezhető munkákat kellene keresned.


Nyelvet beszélsz? Mert angolul pl már több ügyfélszolgálatos munkát is láttam cégektől, ahol mehetett h.o-ból a dolog.


Másik részről még a Kata játszik, hogy kiváltod és egynei vállalkozóként csinálsz valamit, de tapasztalatból mondom h itt irtó sok meló az elején az ügyfél szerzés része is és bele tanulás a dolgokba..

nem fogsz az első pár hónapban még ennyit se keresni valszeg..


Ide szoba jon a virtuális asszisztencia is pl. Adminisztrációk, social felületeket posztolgatas stb.


De kimerítő tortúra és nagyon bizonytalan. Szóval alkalmazottit keress leginkább, sok cég működik (multik legfőképp) minimum hibrid megoldásban.

2022. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!