Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaerö kölcsönzö cégek...

Munkaerö kölcsönzö cégek miért ennyire borzalmasak? Vagy nekem van rosz tapasztalatom?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam rossznál is, most épp egy jónál vagyok, azaz létezik mindkettő.


A jó azt jelenti, hogy nem vágnak át, és évente 1-szer kommunikálunk, amikor orvosira kell menni, egyébként minden automatikusan jól működik.

2022. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyessel. Vannak jók, kevésbé jók és egyenesen rosszak is. Én mindegyiket kifogtam és ezeket tapasztaltam. Jelenleg szerencsére már belsős vagyok egy cégnél így már nem kell munkaerőkölcsönzővel foglalkozzak de az utóbbi aminél voltam az az elmegy kategória volt. Nem volt velük bajom mert a fizetésem annyi volt amennyit ígértek, rendesen be voltam jelentve mindent időbe megkaptam. Annyibaj volt velük ha le kellett adni valamit vagy aláírni kellett heti kétszer volt csak erre lehetőség a munkahelyemen és csak délelött. Ha nekem sürgős volt akkor a közeli kirendeltsgükhöz kellett bemenjek ami nekem egy félreeső helyen volt éssok más embernek is.


Akiknél korábban voltam mindegyiket elértem bármikor és volt helyben irodájuk tehátplusz utakat nem kellett megtennem, viszont volt egy ahol átvágtak elég csúnyán, volt egy akik baromi jók voltak de ott magával a munkával nem voltam megelégedve de ez nem az ő hibájuk volt.


Összességében igazából lehet te fogsz ki épp rosszakat mert én hallottam történeteket egyes cégekről akikkel nem volt soha sem dolgom és remélem nem is lesz, de simán eltuom képzelni hogy épp te fogsz ki rosszakat, ezért állítod ezt. de megnuygtatlak hogy vannak korrektek, meg vannak olyan is is cégek is.

2022. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, konkrétan mi az a borzalom, amire panaszkodsz?
2022. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AMit én látok hogy folyton hirdetnek, konkrétan valótlanságokat írnak le az álláshirdetésekbe...
2022. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van jó tapasztalat, ahol majdnem összejött egy állás, de a netes az nagyon trék.
2022. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy nem is a cégen múlik hanem az ott dolgozó irodistákon. Például a mi cégünkhöz, a székesfehérvári munkaerőkölcsönző irodától is jöttek kollégák, és sok panasz volt ki nem fizetett túlórák, vagy bérletek stb terén. De hiába mentek be, legközelebb megint ugyanez volt. A cég központja Veszprémben volt, és volt aki ott tudta elintézni a dolgait, ráadásul ott sokkal segítőkészebbek is voltak minden téren.
2022. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!