Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatnék ilyen munkát?

Hol találhatnék ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Két féle megközelítés van,és fele-fele arányban javasolják az emberek őket.

Ez a fele-fele arány eléggé eltérő,tehát én sem értem.

Na de az első az,hogy bármi is az,bírd ki,és kész.

A második az meg az olyat keress,amit szeretsz.

Itt most a másodikról lesz szó.

Most kaptam egy ajánlatot,ahol egy csapattal dolgozhatnék,kőkemény fizikai meló,a fizu 300.

Nem hangzik rosszul,nem is vagyok pici,gyenge gyerek,de ha kihajtják a belem,akkor harmadik nap délig alszok.

Mint egy ló,erős,de nem fog elvinni a világ másik felére egy szusszal.

Olyan meló érdekelne,ahol műhelyben dolgozok,és kiélhetem a kreativitásomat valamilyen szinten.

Kicsi koromban imádtam barkácsolni,és készítettem is egy mini faházat,persze segítséggel,de akkor is kész volt,szép volt,jó volt.

Persze tény,hogy a munka nem arról szól,amit az ember akar.

De inkább alkotok,gondolkodok megoldásokon,mint egy monoton gyárban kifosassam az agyam,vagy epítőiparban kileheljem a lelkem.

Dolgoztam egy darabig,de én ott kiégek,kihalok.

A lelkem se nagyon bírja,konkrétan nem látom benne a szépséget.

Csak a port,a véget nem érő dolgokat,a tudatot,hogy halálra dolgozom magam,mire egy sor végére érek,és hogy minden miliméter falat ami 50 éve készült jó anyagból csak egy 500 tonnás 300000 lóerős géppel tudok kiütni.

És a 30-40-50 éves kollegák valószínű megmondják,hogy nincs szükség rám.

Vagy hogy jöjjek már bele,mert bele kéne húzni.

Vagy a tipikus kopasz,kövér csávó oldaltáskával,benne 500000000 forintal megmondja,hogy ő ezért nem fizetne 1 forintot sem.

Ehhez valahogy nincs kedvem.

Az alkoholistákhoz sincs.

Tehát a lényeget már előbb leírtam,hogy miféle munkát keresnék.

Fémipari alapképzés az pipa.


2022. febr. 2. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Ezzel orvos látott már?
2022. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem mentél asztalosnak akkor? Munkád is lenne, ki is élhetnéd a kreativitásodat, akár fa játékokat is készíthetnél. Hajrá
2022. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Kifejtenéd a túl értelmes álláspontod?

2. Nem hangzik rosszul,más ötletek érdekelnének még.

Nem vagyok túlzottan oda a fa játékokért,azért szép dolgokat faragnak,azokat megcsodálom,de nem tartom túlzottan csodálatosnak.

2022. febr. 2. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csam játékokat lehet faragni. Szinte bármit, vagy bármilyen bútorra díszítést. Vagy pavilont, antik hatású cuccokat, futurisztikus, színes hatású cuccokat. Játszóteret. Szóval az csak egy ötlet volt.

Ékszerkészítő, bőrdíszműves, ötvös, ezek mind ilyen kreatív, elszöszmötölős munkák. Kézi mesterségek. Nagyon szuper dolgok.

2022. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezekhez végzettség is kellene. :(

Ha nem kéne,én lennék a földön a legboldogabb ember.

Ékszer sem jön be annyira,de szívesen csinálnék fémből tárgyakat,eszközöket.

2022. febr. 2. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De végzettség nélkül esélyed sincs. Szerezz végzettséget! Erre mást nem lehet mondani. Ha ilyen igényeid vannak, akkor tedd bele te is a részedet. Ki kell tanulni ezeket. Máshogy mégis hogyan szeretnéd? Ha ezt akarod, akkor addig amíg tanulsz, munka kell azért. Áldozatot kell hozni. Semmi sincs csak úgy.
2022. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is támogatlak a továbbtanulásban :) 30 évesen én is a 4. szakmám csinálom perpill, mert most jöttem rá, mi az ideális munkahely számomra.

Az előző válaszoló nagyon jókat írt amúgy!

2022. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem pénz kell,és munka.

Erre most nincs keret...

Keresnem kell valami könnyű melót,amivel megkeresem a minimumot,25 éves korig nincs úgyse SZJA.

Így nem fáradok annyira le,max az időmet sajnálom.

Aztán tervezem,hogy ha összegyűjtöttem valamit,akkor mondjuk bejelentve csinálok valami sajátot.

Úgy jó lenne.

2022. febr. 2. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
2022. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nincs lehetetlen.

Csak ilyen munka nincs,hogy én azt csinálom,amit én akarok,és az munka.

Érted.

2022. febr. 2. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!