Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan talalhatnek munkat...

Hogyan talalhatnek munkat Norvegiaban?

Figyelt kérdés

Jelenleg betanitott munkat, mert meg tavoktatasban tanulok.

A neten nem talalok semmit, ahova eleg lenne az angol kezdetben.

Ha valaki tud valami munkakozvetitorol, megosztana velem az elerhetoseget, mert en semmit se talaltam. Pedig mar jo ideje keresgelek.


Koszonom elore is.


2020. márc. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapszintű norvég tudás nélkül nem fogsz munkát találni
2020. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Angol és norvég nyelvtudást, valamint piacképes szakmát szerzel (az okj kakit se ér) és máris mehetsz.
2020. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dolgozom rajta, jovo ev elejere tervezem. Addigra el fogok jutni kozepszintre.

Csak azert kerdem most, hatha tud valaki valakit, mert elobb jobb lenne, mar csak a nyelvtanulas szempontjabol is jobb, ha az adott orszagban vagy.


Mindegy, nem tudom, hogy miert vartam itt segitseget. Nem is segitseget, csak egy linket.

2020. márc. 15. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyelv nélkül itt aztán nem lesz munka. Utána meg norvég nyelvű oldalakon hamar találsz, ha beszéled a nyelvet és van valami végzettséged szívesen fogadnak
2020. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!