Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem unjátok a hosszú irodai...

Nem unjátok a hosszú irodai munkanapokat?

Figyelt kérdés
Ülsz az irodában, egész álló nap, pereg le az életed, vagy élik mások az életet, közben kimaradsz néha az egész életből úgy érzed, és csak ülsz és nézel ki a fejedből, nem unalmas, vagy pl néha szoktatok pl emiatt többet betegállományba menni, depressziósak lesztek stb
2022. febr. 3. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

2020 előtt tök jól bírtam.

Aztán jött bő 1 év home office... Azóta újra kötelező bejárnunk, durván depresszív a hangulatom és kilátástalannak érzem az egészet, lélekölőnek. A munkaidőn kívüli szabadidőm elég jelentős részével is a munkáltatóm rendelkezik így, a saját kertemet hónapokig nem nagyon látom napfényben, alig van időm kimosni a ruhákat, stb... Szóval de, újabban rettenetesen kikészít.

Pedig előtte elvoltam, mert azt hittem így működik a világ.

2022. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es totál magamat olvasom, ősztől tavaszik sötétben indulok és érek haza, sokszor nyáron is, mosni kb egyáltalán nincs időm, és igen sokszor kilátástalanul messze van a munkaidőm vége. Ez előbb utóbb kiégéshez fog vezetni
2022. febr. 3. 14:39
 3/10 Vividgirl válasza:
100%
Sokan vagyunk :) Lehet gondolkodni a váltáson. Aki mer, az nyer.
2022. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Na kezdődik a proli rinya.


Ezért kellett volna tanulni, meg vállalkozást csinálni, és lenne időd magadra, lenne egy párod, aki csak otthon lehetne, míg te napi pár órában keresel havi 1-5 milliót, és elvagytok.

2022. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es életedben nem vállalkoztál na azt látom....
2022. febr. 3. 14:53
 6/10 floattila válasza:
0%
A munkahelynek nem is az a lényege, hogy élvezd. De ha ennyire rossz a helyzet, szerintem válts, ha bírsz.
2022. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

"Ezért kellett volna tanulni, meg vállalkozást csinálni"


Ismerősöm megtette, és azt mondta annál nagyobb rabszolgaság mint a saját cég, nem létezik. MOst, ha nem jól vagyok egy telefon a cégnek hogy csá betegállomány a többit megoldják.

Ha saját cégem van kinek szólok be?


Annál szarabb mint ha aaz ember a saját főnöke, nem létezik. Taxiztam egy ideig, tudom hogy senkivel se kellett egyeztetnem mikor melózok mikor nem, mégis H-Vas toltam....

azóta alkalmazott lettem és 17.00kor kiesik a kezemből a toll és csá.

2022. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#4

Sose vállalkoztál, igaz? :D


Amúgy én speciel nem is tudnám vállalkozóként végezni a munkám, amit (a leírtaktól eltekintve) imádok. - Közgyűjteményben dolgozok, jellegéből adódóan nem diy projekt.

2022. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Munkahelye válogatja! Speciel, nem vagyok abban a helyzetben, hogy van időm unatkozni, - mert rám minden egyes nap 99 órányi munka vár. Csak az szab határt a napi feladataimnak, hogy hol húzom meg az aktuális napon azt a bizonyos "piros vonalat", - mert akár meg is őrülhetnék, annyi munkám van!
2022. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Én örülnék ha a Word előtt ülve keresnék havi 400-at.

Az excelben pedig csak egy egész sort kihúzok egy egyenlettel...

Hosszú a nap,de legalább jó időben van az ember,reggel egy kávéval kel fel és nem azzal,hogy na vedd le a platórol a 150 kilós vasat...

Hasonlítsuk ezt fáradt olaj ivással,ha már a kávét hasonlítottuk össze a jó ébredéssel.

És itt megjegyzem,hogy most melót keresek,nincs ilyen vedd le a platórol a 150 kilós vasat melóm.

2022. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!