Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annak mi értelme hogy 8 órát...

Annak mi értelme hogy 8 órát aszalnak az irodában 4 órára elég melóval, ahelyett hogy odafeküdnénk a melónak 4 óra és csá irány haza?

Figyelt kérdés

Most ott ülünk benn 8at és húzzuk a feladatot mert előbb elmenni nem lehet. MIért nem fekszünk neki, 4-5 óra kész és csá irány haza? A feladatat ugyanúgy elé van végezve és az a lényeg, nem az hogy 8 órát melegítem-e a széket.


Rosszul látom?


2022. febr. 4. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ha megcsinálod 4 óra alatt, akkor 2x annyi munkát fogsz kapni, hisz a cég 8 órát fizet neked!


plusz a munkaidőben történt baleseteknél a cégnek is van kára

ha munkába befele, vagy onnan haza történik veled baleset (legrövidebb útvonalon mentél, egyenesen haza), esetleg munkaidő alatt, akkor jóval több táppénz jut, mintha mondjuk hétvégén eltöröd a kezedet

2022. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj csak ilyet, mindjárt kirúgják a fele társaságot, köztük lehet, hogy téged is! Örülj a kevesebb melónak!
2022. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"akkor 2x annyi munkát fogsz kapni, hisz a cég 8 órát fizet neked!"


Hát épp ez az hogy NEM, nem így van. A munka az adott /nap nem a cégtől függ, mert ő is kapja a melót máshonnan.


Engem reggel ellát adott adag melóval. Ha végzek aznapra több nem lesz, nem is lehet, mert voltaképp nem is a cég adja a melót hanem a külső partnerek.

Na most ha én a napi melómmal délre végzek mi a búbánatnak ülök ott 17h.ig?


Adjon a cég melót. De nem tud, ez már az ő sara. Akkor meg engedjen haza. Persze 8 órás bérrel ez világos, hát ő nem tudott ellátni elég feladattal. Én készen állok bármire, de ő nem tud adni melót, ez nem az én hibám.

Minek ülök ott? A széket melegíteni? Mert dolgozni nem dolgozom nincs mit.

2022. febr. 4. 08:56
 4/18 A kérdező kommentje:

"ha munkába befele, vagy onnan haza történik veled baleset (legrövidebb útvonalon mentél, egyenesen haza), esetleg munkaidő alatt, akkor jóval több táppénz jut, "


Ja és ez már vagy 10 éve nincs így.

2022. febr. 4. 08:57
 5/18 A kérdező kommentje:
Akármeddig ragozzuk a kérdés marad: ha a napi meló el van végezve, a f***sznak ülök ott? Minek?
2022. febr. 4. 08:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4:

nálunk pl így van

sajnos van aki tapasztalhatta is több hónapon keresztül

2022. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez zavar, nem kell alkalmazottnak lenni. Legyél vállalkozó, és végre értelme is lesz a munkavégzésednek!
2022. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskolában így működnek a dolgok.
2022. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ember inkább örülj ennek. Foglald le magad a fennmaradó órákban. Tanulj nyelvet, vagy kezd el a jogsit és pörgetheted a kreszt. Vagy vállalj másodállásban valami online melót, amit tudsz csinálni a fő melóhelyeden az üresjáratokban, és még több pénzed lesz. Mennyivel előrébb lennél.
2022. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Kemény ez az alapítványi suli.
2022. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!